Foto nga dasma e Bleros me Teutën

September 16, 2010   | Zbavitje / Zabava

Këngëtari Blero dhe aktorja Teuta Krasniqi kanë celebruar martesën e tyre me një ceremoni, të dielën e kaluar. Ceremonia dasmore është organizuar në një hotel ku emri i hotelit nuk asht kominikua mediave por se na u tha se ceremonia dasmore do organizohet ne drejtimin e magjistrales Prishtinë – Mitrovicë.

Këngëtari Blero dhe aktorja Teuta Krasniqi,megjithëse kanë më shumë se një vit që bashkëjetojnë, madje kanë edhe një vajzë Tara

Lajme nga Ulqini ka siguruar disa foto nga kjo dasmë,prandaj do mundohemi të dijm më tepër nga darsma e tyre.
Urime Martesa

YouTube Preview Image

Foto nga dasma e Bleros me Teutën

Foto nga dasma e Bleros me Teuten

Shikojeni Taren e vogel….shikojeni sa e mire qe eshte si yll bote…bebi me i bukur ne bote….Teuta nusja e bukur ne bote me buzeqeshjen e saj te magjishme….Po Bleron o zot dhendrri me perfekt ne kete bote dhe keshtu dua ti shikoj gjithmone te tre te lumtur duke buzeqeshur sepse e meritojne …Tara ylli i pashuar qe do jete bebi me i lumtur ne bote ka Bleron babi dhe Tuten mami … zoti e ka bekuar kete yllin tone te vogel qe une mezi pre ta takoj…Love u


Foto nga dasma e Bleros me Teutën


PËR MA TEPËR FOTOGRAFI KLIKONI KTU NE GALERIN E JON E ATO JAN AFËR 60 FOTOFRAFI NGA DASMA E BLEROS ME TEUTA KRASNIQIN

77