Zrinjski izgubio od Ulcinja

October 27, 2011   |

Košarkaši Zrinjskog poraženi su u drugom kolu Balkanske lige od momčadi crnogorskog Ulcinja sa 62:60.

U prvom nastupu pred domaćom publikom u ovosezonskom izdanju regionalnog natjecanja košarkaši Dejana Parežanina nisu uspjeli dobiti borbenog protivnika u do posljednje sekunde neizvjesnoj utakmici.

U prvom poluvremenu momčadi su se izmjenjivale u vodstvu, Avdilbegović i Radulović odveli su Zrinjski do vodstva 33:31 do pauze. U nastavku bolja igra Zrinjskog u obrani rezultira ‘bijegom’ na šest razlike (49:43). Nije bilo dovoljno, otvaranje drugog poluvremena i serija od 7-0 gostiju u manje od dvije minute do kraja su zakomplicirale borbu za bodove.

Na pola minute do kraja Zrinjski nije realizirao napad, Lalović je zabio na drugoj strani za vodstvo gostiju 59:58, Crnogorci, uglavnom pogađajući slobodna bacanja, sačuvali do kraja.

Marko Kuveljić bio je najbolji kod gostiju s 15 koševa, Lalović je uz 11 koševa upisao i 11 skokova. Zrinjskom nije pomoglo 16 koševa Avdilbegovića, 12 Radulovića…