Koncert Humanitar ne SHBA për ndihmë Medina Dragës

January 24, 2014   | Intervista / Intervju

medina draga-ulqinBëmiresia juaj nuk mungoi kurrë në rastet kur ajo ishte shumë e nevojshme për njerëz në nevojë për ju. Ndihma juaj është gjithmonë shumë domethënese për bashkëvendasit tonë në nevojë.

Te nderuar miq dhe shok, Hoxha Studio, Osman Kanaqi, Ismet Hoxha, Hasan Hoxha, Isejn Marku, Hejdi Mehmeti, Besim Marku, dhe disa shoke te tjere do te organizojne nje koncer humanitar per mbledhjen e fondeve per sherimin e vogelushes Medina Draga nga Kraja.

Medina Draga eshte 4 vjece dhe gjendet ne spitalin e Beogradit e cila vuan nga semundja e leukemise  ndersa familja e saj ka nevoj financiare per sherimin e saj. Koncerti do te mbahet me daten 8 Shkurt prej ores 7 te mbremjes deri ne oren 1 te pas nates, ne restoranin 5 star ne Long Island City,

Do te ju argetojn:
Vesel Pelinku
Hajro Ceka,
Valdet Luka
Agim Gerbeshi,
Hejdi Mehmeti,
Diana Vajushi.
Mevlyd Boli,
Zaim Xhaferi.
Sait Gjenashi
Fran Vulaj
Besim Muriqi,
Amir Pelinku,
Sammy Ceka
dhe disa kengetar tjer te cilet jemi duke u munduar ti kontaktojm.

Hyrja eshte vetem 30 Dollare per njeri, Ju lutemi qe te merrni pjes me familjet tuaja.

Me shum informacione to ti shpallim se shpejti.

Nese keni nevoje apo deshironi te dhuroni mundeni te kontaktoni:
Hejdi Mehemeti (646) 302-8159
Osman Kanaqi (347)-277-0066
Hasan Hoxha (718)926-5226
Ose per mes te Facebook

Te gjitha parate qe do te mblidhen do te cohen direkt te familja e saj.

Ju faleminderit ,dhe ju mirpresim me 8 Shkurt.