big brother albania

Big Brother Albania 2 – Dita 61 – Permbledhje
Big Brother Albania 2 – Dita 61 – Permbledhje  Vazhdo
Big Brother Albania 2 – Java 10 – Adelajda, Aida, Arjon, Qetsori
Big Brother Albania 2 – Java 10 – Adelajda, Aida, Arjon, Qetsori Te Nominuarit: ADELAJDA XHAMANI AIDA TROKA ARJON MUCA QETSOR FERUNAJ Nga te gjithe rrjetet e telefonise celulare ne Shqiperi e Kosove Per te VOTUAR Adelajden, dergoni: BB ADELAJDA ne 15191 Per te VOTUAR Aiden, dergoni: BB AIDA ne 15191 Per te VOTUAR Arjonin, dergoni: BB ARJON ne 15191 Per te VOTUAR Qetsorin, dergoni: BB QETSOR ne 15191 QETSORI Arjani dhe Eltoni ADELAJDA Aida dhe Juna ARJANI Qetsori dhe Arjoni MIMOZA Arjoni dhe Anjeza ELTONI Adelajda dhe Qetsori ANJEZA Mimoza... Vazhdo
Big Brother Albania 2: Antonin Shehaj eliminohet
Big Brother Albania 2: Antonin Shehaj eliminohet Big Brother ka kominikuar se publiku ka vendosur qe (me % te votave) banori qe duhet te le menjehere shtepine, duke humbur perfundimisht mundesine per te fituar 70,000 euro eshte Antonin!  Vazhdo
Kush eshte konkurenti i 2 qe del sot Ani Eltoni Arjani apo Juna ?
Cili Banor Deshironi te Dali Nga Shtepia ë Big Brother Albania 2 ? JAVA 10 ( online surveys)  Vazhdo
Big Brother Albania 2: Dritan Shehaj eliminohet
Big Brother Albania 2: Dritan Shehaj eliminohet Big Brother ka kominikuar se publiku ka vendosur qe (me 32 % te votave) banori qe duhet te le menjehere shtepine, duke humbur perfundimisht mundesine per te fituar 70,000 euro eshte DRITAN SHEHAJ!  Vazhdo
Ju tregoj të vërtetën e ndarjes dhe si e shoh lidhjen Adela-Bjordi
  NJOHJA E kam njohur kur ishte në gjimnazin e Kavajës, pasi ishte kthyer nga një kolegj fetar, që vazhdonte bashkë me të motrën në Shkodër. Adela ishte ajo që kërkonte të fejohej, ne s’na fejoi askush me zor.Kaluam 10 muaj të dashuruar dhe katër vite e tre muaj të fejuar. Por para se të fejoheshim, unë e pyeta se cilat ishin pretendimet e saj për jetën, se mos ndoshta “donte të shkonte në Hënë”. Dhe mbaj mend që më tha “Dua vetëm të jem me ty, dhe në shkollë të lartë ose më lejo të shkoj ose... Vazhdo
Arjoni dhe Anjeza puthen në buz
11/04/09 11:11 Arjoni dhe Anjeza nuk kanë fjetur bashkë si zakonisht. Pasi ngrihet, Arjoni shkon afër Anjezës. Ata qëndrojnë bashkë në krevat duke përkëdhelur njeri-tjetrin gjatë gjithë kohës. Në një moment, Arjoni e puth Anjezën në buzë. Ata vazhdojnë të qëndrojnë ende shtrirë dhe më pas puthen sërish.  Vazhdo
Big Brother Albania 2, sipas Bikës
Bjordi, i pabesë. Ishte një thikë pas shpine për mua Qetsorit: “Vazhdo të luash më fort dhe nxirri nga shtëpia banorët e rinj” INTERVISTA Bika, cilat ishin gabimet tuaja në “Big Brother”?  Lotët e mi të sinqertë të shtunën, që u interpretuan si dobësi, por nuk ishin të tillë.  A u penduat për diçka që do doje ta ndryshoje po të riktheheshe aty brenda?  Jo aspak, kam bërë çdo gjë në atë mënyrë që unë jam.  Kush banor të ka zhgënjyer dhe pse?  Adela, se i ka gënjyer banorët dhe Bjordi,... Vazhdo
Ditët e para të Arit në shtëpinë e “Big Brother”
  Rrëfimi i Arjanit : Edukatën e kam nga babai im Arjan Bakalli, një nga banorët më të rinj, i cili ndodhet brenda shtëpisë së “Big Brother” vetëm prej një jave, ka bërë tregimin e tij të parë rreth jetës së tij në dhomën e rrëfimit. Ai tregon se ka filluar të ndihet mirë me të gjithë banorët e shtëpisë, por më afër ndihet me Junën. “Ndoshta sepse ajo vjen nga jashtë, ashtu si dhe unë, dhe kush jeton jashtë, ka tjetër reflektim mbi Shqipërinë dhe për jetën këtu”. Arjani tregon se : “Kur... Vazhdo
Flet babai i Eltonit
Djali im është i afrueshëm dhe kjo mund të erret si dobësi. Ai nuk ndikohet, sepse ka strategjinë e tij Lajmin se u pranua në përzgjedhjen për të hyrë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, prindërit e Eltonit e pritën shumë të entuziazmuar. Pavarësisht se vendimi për të marrë pjesë në një spektakël të këtyre përmasave ishte totalisht i Eltonit dhe askush nuk mund të ndikonte në vendimet e tij, ai ka pasur gjithmonë përkrahjen e plotë të prindërve. Eltoni ka mbaruar Fakultetin e Gjuhëve të Huaja... Vazhdo

Page 30 of 95« First...1020...2829303132...405060...Last »