dafina

Sa harxhuan dhe sa fituan këngëtarët shqiptarë gjatë vitit 2011
Kanë bërë dasma deri në 100 mijë euro, kanë blerë vila 1 milion euro, por kanë fituar gjithashtu disa miliona. Në listën e më të shtrenjtëve futen Elvana, Adelina Ismajli, Ermali, Tuna, Genta, Nora, Flori, Çiljeta, Zanfina, Dafina, Zajmina, Gjyste Vulaj.. Make up nga 100 deri në 500 euro, videoklipet nga 1000 deri në 10.000 euro, fustanet jo më lirë se 1000 euro, dasmat deri në 100.000 euro, kurse vilat maksimumi 1 milion euro. Viti i kaluar ka qenë një nga vitet me më shumë aktivitete që ka përjetuar bota shqiptare... Vazhdo
Blero bashkon Gentën dhe Dafinën në duet
Gjithçka në fillim kthehet përsëri në vend të vet! Kështu thonë të tjerët, pasi Dafina është rikthyer përsëri në një shoqëri të vjetër të cilën e kishte në fillim të karrierës, atëherë kur askush nuk e njihte. Ishte Blero dhe miku i tij Cekic, ata të cilët kishin filluar t’i ndihmonin Dafina Zeqirit për të filluar një karrierë të bujshme, por këtë ndihmë si duket këngëtarja ua ktheu me të keq sepse shumë shpejt ndërpreu bashkëpunimin me ta, duke vazhduar më disa kompozitor dhe miq të tjerë.... Vazhdo

December 9, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Blero bashkon Gentën dhe Dafinën në duet
Tags: , ,

Dafina Zeqirin e tradhton i dashuri me modelen Xhulije Nura
Edhe Dafina Zeqiri është ndier e tradhtuar. Krenar Çoçaj, djaloshi që është bërë i njohur tashmë falë lidhjes me këngëtaren e famshme Dafina Zeqiri, siç duket nuk po mërzitet nga lidhja me të. Thuhet se tradhtia ka ndodhur kur këngëtarja super sexy, Dafina Zeqiri, qëndroi për një kohë të gjatë në Suedi tek familja e saj, për pushime. Edhe Dafina Zeqiri është ndier e tradhtuar. Krenar Çoçaj, djaloshi që është bërë i njohur tashmë falë lidhjes me këngëtaren e famshme Dafina Zeqiri, siç duket nuk po... Vazhdo
Blero përjashton Dafina Zeqirin nga klipi La vida loca
Kënga më e pëlqyer e Bleros “La vida loca” tani edhe në versionin remix. Këtë gjë ka paralajmëruar edhe kompania e prodhimit të videove “Pixels”. Punimet rreth videos kanë filluar, ndërsa së shpejti pritet që të mbarojë dhe klipi të jetë gati për shfaqje nëpër televizione. “La vida loca” ishte këngë shumë e pëlqyer dhe është klikuar më shumë se 700.000 herë, gjë që e bën si videon më të pëlqyer shqiptare për momentin. Këtë radhë pjesë e grupit që do interpretojnë do të jenë: Blero,... Vazhdo