Demirijt

Dardan Koliqi në Top Fest ALbania
Dardan Koliqi ka njoftuar se kënga me të cilën do të konkurrojë ”Në zemër ty të ndjej”  është punuar me shum vëmedje nga dhe është një këngë me një ritëm ‘house’ dhe ‘RnB’, duke shtuar se për të dhe fansat e tij pjesëmarrja në këtë festival ka një rëndësi të madhe. Dardani u shpreh fansave se të tijë që « Paraqitja ime në ‘Top Fest’ do të thotë shumë për mua dhe fansat e mi ». Më pëlqen që është ‘live’ dhe besoj që do të jetë shumë interesant”, ka përfunduar... Vazhdo

Page 13 of 13« First...910111213