Emina Çunmulaj.

Dafina Zeqiri biseksuale?!
Është komentuar gjithnjë për lidhjet e saj të shumta me meshkujt, por mesa duket bukuroshes Dafina Zeqiri i pëlqejnë edhe femrat. Ajo ka realizuar disa fotografi së bashku me modelen shqiptare, Emina Cunmulaj, duke marr disa poza mjaft erotike. Të dyja bukuroshet provokojnë në fotot e hedhura në Facebook në faqen e Dafit. Këngëtarja Dafina Zeqiri, është veshur me një smoking trendy, përshtatur ky edhe me modelin e ri të flokëve, ndërsa Cunmulaj tregon anën e saj më femërore. Nuk e dimë nëse këto foto i kanë... Vazhdo

October 14, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Dafina Zeqiri biseksuale?!
Tags: , , , , , , , , , , , , , , ,

Emina Cunmulaj me pushime në Ulqin (Foto)
Ulqin, 2 korrik – Nëse këto ditë jeni duke pushuar në Ulqin dhe përplaseni me ndonjë femër e cila ju duket e bukur si modele e i ngjan Emina Cunmulaj, nuk jeni gabuar, mund të jetë vetë ajo Emina. Topmodelja shqiptare është rikthyer në vendlindje për të kaluar disa ditë pushimi në një prej vendeve më të dashura për të. KOHA NET http://video.rtv21.tv/video/Emisionet/Speciale/05_Ulqini_speciale.flv  Vazhdo

July 7, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Emina Cunmulaj me pushime në Ulqin (Foto)
Tags: ,

Vajzat shqiptare nën dritat e Hollivudit
Në këtë listë të vajzave shqiptare kemi përshirë disa prej tyre, të cilat aktualisht po lakohen në të gjithë botën. Emrat e tyre dhe prejardhja shqiptare po zënë faqet e tabloideve të huaja. Janë të shumta vajzat shqiptare që me talentin e tyre kanë mundur të trokasin në dyert e famës përtej Atlantikut. Shumë prej tyre e kanë nisur nga Shqipëria, e disa të tjera fati ka bërë që ta nisin larg prej këtu karrierën e tyre. Sot ne mund të krenohemi me to, me faktin që ato po e ngrenë lart emrin e Shqipërisë,... Vazhdo
Emina Çunmulaj lidhet me Sam Nazarian, miliarder amerikan
Bukuroshja shqiptare, e cila jeton dhe punon në Amerikë, Emina Çunmulaj (27 vjeçe), pas disa krizave në jetën private, si duket po gjen rehatinë. Është hera e dytë që supermodelja e njohur shfaqet përkrah miliarderit amerikan me origjinë iraniane, Sam Nazarian, gjatë disa eventeve të rëndësishme në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Emina është parë të fototgrafohet së bashku me Eliza Dushkun dhe me të dashurit e tyre, përkatësisht Sam Nazarian dhe Rick Fox, gjatë një eventi në Amerikë. Sam Nazarian (36 vjeç)... Vazhdo
Emina Çunmulaj rigjen dashurinë
Emine Çunmulaj nuk është një emër i panjohur për industrinë botërore të modës, përkundrazi. 26-vjeçarja me përmasat ideale 90-60-90, është modelja shqiptare më e njohur në botë, status të cilin ajo e ka arritur me shumë punë e përpjekje. Prej vitesh bukuroshja me origjinë shqiptare jeton në SHBA dhe është një nga figurat e njohura të botës së modës, duke qenë se sfilon në pasarelat e Nju Jorkut, Parisit, Londrës, Milanos etj. Pak modele kanë pasur rastin të pozojnë për kopertinat e revistave më të... Vazhdo

May 15, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Emina Çunmulaj rigjen dashurinë
Tags:

Emina Çunmulaj zgjidhet nga Glamour
Çfarë do të vishni në gjashtë muajt e ardhshëm? Këtë pyetje ka ngritur një nga revistat më vanitoze të modës dhe në faqet e saj përgjigjen e jep modelja, Emina Çunmulaj. Në një set fotografish që paraqesin tendencat më të fundit, që do të pushtojnë elitat e ndjekjes së modës në muajt që do të vijnë, modelja me origjinë shqiptare ka pozuar sëbashku me një kolegun e saj model, brenda faqeve të Glamour. Emina disa herë ka pozuar edhe për kopertinat e revistave më në zë të modës si, “Vogue” apo “Marie... Vazhdo

August 9, 2009  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Emina Çunmulaj zgjidhet nga Glamour
Tags: ,