GJOVANI GJONI

Vjollca Luka & Gjovani me videoklip të ri – Video
Vjollca Luka është një nga këngëtaret më seksi të skenës shqiptare. Ka më se një vit që ajo nuk është shumë aktive në skenën muzikore për shkak të kujdesit ndaj vajzave të saja. Edhe pse është bërë nënë ajo ka ruajtur linjat trupore duke u kujdesur shumë për tu dukur bukur. Ajo na bënë të ditur se tani e tutje do të jetë më aktive, ku Vjollca Luka e Gjovani  lansojn një videoprojekt të ri muzikor. Edhe pse kohëve të fundit nuk janë parë shumë në skenë, Vjollca Luka & Gjovani  tani rikthehen... Vazhdo
Cani Lazoja me klip të ri “Insomnia”- Video
Dj Jaz feat. Cani & Gjovani – Insomnia Cani Lazoja nuk mund të vinte kurrsesi ndryshe edhe këtë herë këngëtari I shquar ulqinak vjen me vidio klip të ri. Mega Hiti posa që doli ka pushtuar qytetin e Ulqinit.Ajë me videoklipin dhe singëllin e tijë më të ri me titull “Insomnia”,“DeeJay Jaz (ch) feat.Gjovani & Cani Lazoja”. Promovimi i këtij klipi pritet të bëhet së shpejti dhe sipas një burimi, aji do ta bëjë këtë jo vetëm në Ulqin,por edhe nëpër qytetet e ndryshme të Kosovës,Shqipëris,... Vazhdo