Koncerti

Seksi Adelina për verën ulqinake
Prishtinë, 10 korrik – Stina e verës është ajo e koncerteve për këngëtarët tanë. Seks bomba, Adelina Ismajli vitet e fundit e ka zhvilluar karrierën e saj më së shumti në Zvicër. Pa lënë pas koncerte të ndryshme, që ka pasur edhe në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Vera që ka mbërritur do ta sjellë atë në Malin e Zi dhe pikërisht në qytetin e populluar me shqiptarë, Ulqin. Për t’i paraprirë këtij sezoni, ajo ka publikuar jo vetëm datat e koncertit, por edhe këto foto të reja që e shfaqin mjaft... Vazhdo
ADELINA ISMAILI EKSKLUZIVE VERA NE ULQIN 2011-KONCERTE NE*ROYAL*
ADELINA ISMAILI EKSKLUZIVE VERA 2011- VËTËM NË ULQIN “ROYAL*- VETËM 3 KONCERTE : 15.07.2011 / 25.07.2011 / 05.08.2011 *♥* NEW PHOTO* ♥* –WOHOOW 1.550 LIKE—– ♥ ALL FOR DIVA ♥ Pritje e madhe për tre koncertet  e Adelines , që i kthehet shfaqjeve “live” 15.07.2011 / 25.07.2011 / 05.08.2011 . Mësojmë se në muajin korrik dhe gushtë,këngëtarja e njohur Adelina Ismaili, do të jetë në një nga seritë e koncerteve, që bën këngëtaren shqiptare Adelina Ismailin  të japin tre koncerte... Vazhdo
Albis Party organizon koncert humanitar ne New York për ndihmë Shaqir Elezoviqit
Do të mbahet një koncert për ndihmë të bashkëatdhetarit të jonë nga Ulqini Shaqir Elezoviqit (41) babai i 4 femijëve . Albis party së bashku me shokët e vetë do te organizojn nji koncert humanitar per nji bashkvendas qe humbi  te dyja kembet dhe ka kater femi ,dhe çdo kengetar qe deshiron te marr pjes ne kët koncert asht i mir se ardhun dhe mund te lajmrohet ne numrin e Tel 646 529 3220,afati per tu lajmruar asht deri me 6 nentor. Do të fillojmë javën e solidaritetit për grumbullimin e fondeve për të ndihmuar Shaqir... Vazhdo