Krenar Cocaj

Tuna rrëmben ish të dashurin e Dafina Zeqirit
Në një fotografi të publikuar nga një mik i saj, shihet këngëtarja Tuna nën shoqëri të ish të dashurit të Dafina Zeqirit, e cili është Krenar Çoçaj. Të tre, shihen duke u argëtuar në një klub nate ndërkaq, nuk është e qartë përse Krenari ndodhet në mesin e Tunës. Tuna, njihet si një femër mjaftë kontraverse e cila parapëlqen të terheq vëmendje në mënyra të ndryshme. Pak ditë në parë, ajo thumboi reperët kosovarë duke i akuzuar se po huazojnë kolona zanore nga filma turqisht gjë që u duk të ishte... Vazhdo

February 4, 2013  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Tuna rrëmben ish të dashurin e Dafina Zeqirit
Tags: , , , , , , , , , , ,

Krenari ne Ulqin,kishte tradhtuar Dafinën me një polake
Ndarjet e një pas njëshme të çiftit kishin ndodhur pikërisht për shkak të tradhtive që Krenari ia kishte bërë Dafinës gjatë muajve të verës në plazhet e Ulqinit me femra polake, gjë që kishin detyruar këngëtaren të marrë vendime definitive Lajmi që bëri bujë para një kohe dhe që u publikua nga gazeta “Panorama” që fliste për ndarjen e këngëtares Dafina Zeqiri nga i fejuari Krenar Çoçaj nuk ishte dezinformatë por lajm i vërtetë, që u demantua me shumë kohë vonesë pasi që çifti përmes menaxherit... Vazhdo

December 2, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Krenari ne Ulqin,kishte tradhtuar Dafinën me një polake
Tags: , , ,

Dafina Zeqiri e Krenari mohojnë ndarjen
Dafina Zeqiri dhe i dashuri i saj, Krenar Çoçaj, kanë mohuar ndarjen e tyre, për të cilën raportuan mediet në Shqipëri. Ata kanë thënë se këto janë spekulime të qëllimshme për ta dëmtuar karrierën e Dafinës. “Mendoj se nuk duhet fare të merrem me tabloide, të cilat janë joprofesionale, ku burimi i tyre është e pavërteta, ku në to porositen shkrime për të dëmtuar dikë. Mirëpo, për hir të opinionit dhe realitetit, le ta dinë se unë dhe Krenari jemi bashkë dhe se shkrimet në ato tabloide nuk qëndrojnë.... Vazhdo

September 26, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Dafina Zeqiri e Krenari mohojnë ndarjen
Tags: ,

Dafina Zeqiri ndahet nga Krenari?
Këngëtarja kosovare, Dafina Zeqiri besohet të jetë ndarë nga i dashuri i saj, Krenar Çoçaj, edhe pse kjo informatë ende nuk është e konfirmuar nga vet Duffye. Panorama shkruan se Dafina është ndarë nga i dashuri i saj me të cilin është në lidhje që prej më se një viti dhe shkak për këtë sipas gazetës është xhelozia mes tyre. Madje Panorama shkon aq larg sa që beson se Dafina është në lidhje me menaxherin Drin Zatriqi. Megjithatë, ne besojmë se përderisa mund të jetë i vërtetë lajmi për ndarjen nga... Vazhdo

September 10, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Dafina Zeqiri ndahet nga Krenari?
Tags: ,

Dafina Zeqiri s’ka krizë në lidhje
Ndarja dhe përleshja e Dafina Zeqirit dhe e Krenar Çoçaj është vetëm trillim dhe asgjë tjetër. Ata janë bashkë dhe gjenden në Gjermani, ku Daffy do të këndojë në disa koncerte. Thashethemet për ndarjen e këngëtares Dafina Zeqiri dhe Krenar Çoçaj janë vetëm një spekulim i medieve dhe asgjë tjetër, pasi që çifti nuk ka pasur asnjë krizë kohëve të fundit. Realisht, historia e trillimit të tregimit se kinse Krenari e ka tradhtuar atë me modelen Xhulie Nura është një histori që i takon të kaluarës së... Vazhdo
Dafina Zeqirin e tradhton i dashuri me modelen Xhulije Nura
Edhe Dafina Zeqiri është ndier e tradhtuar. Krenar Çoçaj, djaloshi që është bërë i njohur tashmë falë lidhjes me këngëtaren e famshme Dafina Zeqiri, siç duket nuk po mërzitet nga lidhja me të. Thuhet se tradhtia ka ndodhur kur këngëtarja super sexy, Dafina Zeqiri, qëndroi për një kohë të gjatë në Suedi tek familja e saj, për pushime. Edhe Dafina Zeqiri është ndier e tradhtuar. Krenar Çoçaj, djaloshi që është bërë i njohur tashmë falë lidhjes me këngëtaren e famshme Dafina Zeqiri, siç duket nuk po... Vazhdo
Dafina Zeqiri : Gjithmonë e kam mbështetjen e Krenarit
Dafina Zeqiri thotë se një rol të madh në suksesin e saj, ka edhe i dashuri i saj Krenar Çoçaj. Njëra nga këngëtaret më atraktive në skenën muzikore shqiptare gjatë një prononcimi për Telegrafi.com thotë se ajo vazhdimisht e ka mbështetjen e Krenarit dhe kjo i jep asaj një shtytje shtesë drejt sukseseve. “Gjithmonë e kam pasur përkrahjen e Krenarit dhe vazhdoj ta kem. Me ndihmën dhe përkrahjen e tij unë arrij të kem suksese në sferën muzikore”, ka pohuar Dafina. Ajo ka treguar se edhe pse lidhja e tyre është... Vazhdo

December 13, 2010  :: Zbavitje / Zabava :: Komente (1)
Tags: , ,

Ledrit “po i pëlqen” Dafina
“Kënga është e gatshme. Vija melodike është punuar nga unë, muzikën e ka bërë K-mister, ndërsa teksti nga Ledri. Javën që vjen do të fillojmë edhe më xhirimet e videoklipit të cilat do të punohen nga produksioni ‘Entermedia’”, thotë Daffy duke shpresuar se kënga do të dal para Vitit të Ri. Arben Gjinaj “Po më pëlqen” është ky titulli i këngës i shkruar nga Ledri Vula e cila në bashkëpunim me Dafina Zeqirin do të vjen shumë shpejt para publikut shqiptar. Në një prononcim për “Zërin” Dafina... Vazhdo
Dafina Zeqiri: Ju rrëfej për Krenarin, të dashurin tim dhe boom-in në karrierë
Vajza e cila la Suedinë për të bërë ëndrrën e saj realitet, si duket po ecën me hapa të sigurtë. Është Dafina Zeqiri, fituese e shumë çmimeve nëpër festivale të ndryshme muzikore në Kosovë dhe Shqipëri. Ende jeton me familjen e saj në Suedi, por shpesh viziton edhe Kosovën për shkak të karrierës. Një album i suksesshëm me shumë hite, disa videoklipe interesante në bashkëpunim me artistë të tjerë të estradës, dërguan në majë të toplistave vajzën bukuroshe. Ajo nuk fsheh kënaqësinë që i sjell publiku... Vazhdo

October 13, 2009  :: Zbavitje / Zabava :: Komente (67)
Tags: ,