Ledri Vula

NOIZY: Kam bërë seks me Tunën dhe Adelinën, janë të egra në shtrat…
A është kjo nga intervistat më të forta që keni lexuar ndonjëherë? Absolutisht po! Noizy, reperi më i përfolur shqiptar, rrëfen në këtë intervistë për “Bluetooth”, jetën e tij seksuale dhe jo vetëm… Pasuria dhe muzika, janë dy stacionet e tjera ku jemi ndalur. Po për të mos u zgjatur, ju ftojmë të lexoni intervistën e mëposhtme, që do t’ju lërë pa frymë. Sa kohë ke pa bërë seks, se më dukesh me nerva? Kam gati 1 orë, po kështu dukem në përgjithësi, nuk më ndryshon seksi. Atëherë, pse... Vazhdo
Dafina Zeqiri: E vërteta e historisë sime me Ledrin + Foto
Ajo është një nga këngëtaret më ekstravagante të skenës shqiptare. Gjithmonë novatore, me këngë dhe klipe tejet europiane. Të njëjtën gjë demonstroi edhe fundjavës së kaluar ku ishte e ftuar në gjysmëfinalen e “X Factor Albania”. Dafina Zeqiri, këngëtarja RNB, ka sjellë një performancë të mrekullueshme që ka ngritur publikun e teatrit “Klan” në këmbë dhe ngazëllyer atë në shtëpi. E famshme në Shqipëri, veçanërisht me bashkëpunimin e saj me reperin 2Po2 dhe këngëtaren Tuna në hitin “Vibe”,... Vazhdo

June 10, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Dafina Zeqiri: E vërteta e historisë sime me Ledrin + Foto
Tags: , , , , , , ,

Dafina Zeqiri parashikon fundin e lidhjes me Ledrin?
Dafina Zeqiri e cila duket shumë e lumtur në krahët e të dashurit të saj të ri Ledri Vula duket se po parashikon fundin e lidhjes së saj. Në të vërtetë çifti duken më të lumtur se kurrë. Për këtë arsye Dafina shkruan në statusin e saj në Facebook: “My Baby never lets me down, thats why I never let him go….” qe me pak fjale ne shqip perkthehet: “I dashuri im nuk me zhgenjen kurre prandaj une skam per ta lene kurre te me ike”. Por pak a shume ne te njejten menyre Dafina deklaronte dashurine per ish te dashurin... Vazhdo

May 12, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Dafina Zeqiri parashikon fundin e lidhjes me Ledrin?
Tags: , , , , , , , , , ,

Ledri tallet me “armiqtë”në “FB”
Ka shumë femra që e adhurojnë, por ka edhe nga ato të cilat e kanë inat. Por, për këto të fundit Ledri Vula shfrytëzon imazhin e vet për t’i sharë në publik. Kështu ka ndodhur me një armike të shpallur të Ledrit në Facebook e cila i ka dërguar një email ku i shpreh urrejtjen e saj. I pamësuar me të tilla reagime, Ledri ka gjetur një mënyrë krejt origjinale për t’u kundërpërgjigjur. Ka postuar mesazhin privat në wall-in e tij dhe ka “lëshuar” fansat të merren me armiken e tij. Nga komentet negative... Vazhdo

April 22, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Ledri tallet me “armiqtë”në “FB”
Tags: , , , , , , , , ,

Dafina Zeqiri dhe Ledri Vula fejohen zyrtarisht
Kemi disa jave qe jemi pasionuar shume pas historise se dashurise se Ledri Vulajt dhe Dafina Zeqirit. Po i ndjekim hap pas hapi dhe kemi mesuar se javen e kaluar midis tyre ka ndodhur pikerisht ajo qe ne, ne gjuhen popullore, e quajme shkembim unazash. Ne nje ambient shume familjar, mes shume pak te pranishmeve, Ledri dhe Dafina kane realizuar nje fejese tradicionale shqiptare. Lajmi na ka mberritur nga nje burim i afert i  me ciftin, i cili ka konfirmuar se si Ledri ashtu dhe Dafina jane shume te lumtur me vendimin qe kane marre dhe... Vazhdo

March 18, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Dafina Zeqiri dhe Ledri Vula fejohen zyrtarisht
Tags: , , , , , , , , ,

Dafina dhe Ledri i kalojnë pushimet së bashku në Bogë
Këngëtarja e mirënjohur, Dafina Zeqiri dhe anëtari i grupit Skillz, Ledri Vula, kanë kaluar disa ditë pushimi së bashku në bjeshkët e Rugovës. Sipas disa burimeve të afërta me këngëtarët, ata tanimë janë në një lidhje. Një foto që është publikuar së fundmi në internet, ku ata janë fotografuar me të njëjtën foshnje në krah, konfirmon të gjitha zërat që janë bërë deri më tani për një lidhje të mundshme në mes tyre. Por ata nuk kanë qenë vetëm, sipas burimeve, së bashku me ta ka qenë edhe familja... Vazhdo
Dafina Zeqiri në lidhje dashurie me Ledrin?
Dafina Zeqiri nuk ka prishur gjithçka me “BabaStars”. Ajo thuhet se ka nisur një lidhje të re me anëtarin e grupit “Skillz”, Ledri Vula, pjesë e labelit “BabaStars” Burime të Indeksonline kanë thënë se Dafina është parë shumë e afërt dhe intime me Ledrin para pak netësh. Në disa xhirime për Vitin e Ri, Ledri ka shkuar në tre të mëngjesit dhe e ka pritur gati dy orë këngëtaren për ta marrë më pas me vete, në afërsi të një hoteli në kryeqytet. Dafina është ndarë para pak kohësh me të dashurin... Vazhdo

December 21, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Komente (16)
Tags: ,

Ledri i kthehet Tunës
Rep këngëtari i njohur kosovarë Ledri Vula, i cili është anëtar i grupit Skillz, i është kthyer dashurisë se vjetër, Tunës, ka thënë një burim i afërt me këngëtarin për Express Online. Sipas këtij burimi këngëtari tashmë ka kaluar barrierat e vjetra me këngëtaren Tuna e cila më parë kishte thënë se ishte fejuar me vëllain e këngëtarit shkupjan Bertan Asllani, por më vonë ishin ndarë. Sipas burimit, çifti janë parë së bashku në Prishtinë, nëpër klubet e natës dhe gjithçka është kthyer nga e... Vazhdo