Lirie Dedvukaj

“ S’me Meriton ” video klipi më i ri i këngëtares Liria Dedvukaj
Këto ditë të fundvitit këngëtarja e mirënjohur Liria Dedvukaj-Sinishtaj ka lansuar video klipin më të ri të saj për këngën “ S’me Meriton ”. Kënga është realizuar në Tiranë nga MAX Production. Teksti dhe muzika e këngës është realizuar nga Shpat Kasapi, kurse orkestrimi nga Çekiq. Parukeria dhe grimi nga Artur Muça – Turi, stili dhe desajnoja nga QUPI & Lei Marco. Është një këngë dhe video klip i cili sigurisht do të bëhet hit. Malsia.org  Vazhdo

December 12, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on “ S’me Meriton ” video klipi më i ri i këngëtares Liria Dedvukaj
Tags: , , , , ,