Lokacija

Shes ose nderroj Shtepin ne Ulqin
Shes ose nderroj Shtepin ne ulqin Shtepia gjindet afer hotel IMPERIAL ne Ulqin dhe po ashtu ka afer pllazhen TROPIKANA..Shtepija ka 660m2.. Shtepia i ka 3 kate.. Kati i par ka 5 dhoma me banjo, kurse kati i dyt dhe i tret kan nga 7 dhoma me banjo per secilen dhom.. Pronari esht nga gjilani Bej edhe ndrrim me Banesa dhe Lokale Email:bann19@hotmail.com   Vazhdo

December 12, 2011  :: Real Estate :: Komente (2)
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Hotel ne shitje: Hotel Otranti Ulqin – Çmimi i ri 10.600.000€
NLB  për shkak të të moskthimit  të kredisë në shumën prej 9.4 milion euro nga blerësi paraprak, “Barkley Montenegro”direktor ekzekutivë Aleksej Nosov,do të qet përsëri Hotel Otrant në Ulqin të plazhit të madhë në shitje në një ankand jo-gjyqësor  i cili pritet të organizohet me 25 nëntor të këtij viti në hotelin Albatros në ora 12h:00. Shitja heren e parë dështoi  për shkak se nuk ka pasur blerës të interesuar. Në ankandin e ri  çmimi mund të jetë më i ulët, ndoshta për  50 për... Vazhdo

November 10, 2011  :: Ekonomia / Ekonomija :: Komente (4)
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Shes shtepi 3 kateshe ne Pinjesh ,Ulqin-Ulqini me pamje ne det
Kompleksi eshte ndertuar mbi nje sip prej 500 m2 prone private,me certifikate te re me rreth 10 apartamente, çmimi i shitjes eshte me shume se interesant – pa frike mund te thuhet se eshte nje investim i zgjuar prej 650€-m2 ose ghithë shtepija komplet – 350 000 euro .ne mos ju ,nje mik apo i njohuri juaj mund te jete i interesuar . Flm qe lexuat kete njoftim e nese keni nevoje per me shume hollesira mos hezotoni te kontaktoni ne : Për ma tepër informata +382 69 457 112   #gallery-2 { margin: auto; } #gallery-2... Vazhdo
Kafe – Bar per shitje pran kufirit Sukubinë – Muriqan
Siperfaqia e ambjentit te lokalit eshtë 56 m²,siperfaqia e terraces është 40 m², Përveç saj edhe siperfaqe e parcellës eshtë 400 m²  ,Kafe – Bar gjindet në afersi te disa metrash nga kufiri Sukubin – Muriqan.Objekti  eshte i paisur me krejt Certifkatat  Pronsie.Shitet per arsye ekonomike.Posedon parking privat prej shumë vendeve. Uji dhe elektriku janë të gatshëm për përdorim. Çmimi i volitëshëm.Mos pritni na kontaktoni. Për informata më të hollsishme, kontaktoni. Tel:+382 69 554 800 Tel:+382 67 525 990 #gallery-3... Vazhdo
Shes shtepinë tri katëshe ne plazhin e madhe – Ulqin
OFERTË SPECIALE: Shtëpi tre katëshe për shitje, ka pamje fantastike kah rruga qe čon kah qyteti, ka një kopsht të bukur me lule,pushimore nga druri, ka 1 garazhe për tri vetuara,dhe 20 vende parkingu,Shtepija gjendet në një vend të qetë dhe shumë të mirë për banim.Ajo posedon 12 apartamente ku 10 prej tyne kan kondicione,kuzhin,dhe terrace. Shtepija gjindet ne rrugen ku asht bri Hotel Imperialit,dhe gjithashtu viza –vije gjindet dhe restoranti Monako. Gjindemi gjithashtu 900 metra nga plazhi MSM ne plazhin e madhe. Per... Vazhdo
Shes shtepinë një katëshe ne Kulomzë të Ulqinit me 4800 m² tokë per 100.000 euro
Shitet shtepija  1 kateshe  me 4800 m² trull ne lajgen Kullomzë 3 km afer Ulqinit stepija gjindet afer rrugës,shtepija ka nji renditje shum te mir kati perdhes ka dhom te dites me kuzhin 2 dhoma gjumi dhe banje .Trulli i shtepis e ka ni siperfaqe te rrafshte,kurse  shtepija ka rrug, ujë dhe kanalizim shtepija ka shum  pamje te bukur ne lindje dhe perendim  në plazhin e madhë të Ulqinit.     Çmimi i shtëpis nji katëshe me 4800 m² trull-tokë 100.000€ dhe ka mundesi që çmimi të diskutohet. Për ma tepër informata Emai:... Vazhdo
Prodajem Kuću, Ulcinj-Pinješ,Mala Plaža
Područje: Ulcinj Lokacija: Ulcinj-Pinješ Cijena: – – Godina Gradnje: 1976 Spavaćih Soba: 20 Kupatila: 12 Stamb. Površina (m2): 560 Zemljište (m2): 900 Od Mora (m): 100 Opis: Zgrada sa dva ulaza na odličnoj lokaciji u središtu zaliva na Maloj plaži. Dosta prostora oko kuće, moguća dogradnja. Pogodnosti Prvi Red do Mora Za više informacije : Emai: lajmenngaulqini@gmail.com  Vazhdo
D’Olcinium Panorama in St. Petersburg International Property Show
D’Olcinium Panorama in St. Petersburg International Property Show Team has come back from “St. Petersburg International Property Show” and we have a few pictures for you. They are very pleased with the promotion of Ulcinj and the contacts they have established on the russian market. Good weekend in the beautiful town of St. Petersburg Luxurious apartments with a spectacular view of the Ulcinj old town and blueness of the Adriatic Sea provide a unique opportunity for all those who know how to enjoy the charms offered... Vazhdo
Ponuda stanova u naselju Djerane II
Slobodni smo vam ponudit stanove u naselju Djerane II, u blizini Velike Plaze. Stanovi su od 42m²; 65m² i 79m². Stanovi su novo izgradjeni. Stanovi su na brezuljku i preko cijelog dana su okrenuti prema suncu. Sistem grejanja i hladjenja je ugradjen sa opsegom od minus 15 stepeni celziusa do plus 45 stepeni celzius. Uradjen je split sistem sa jednom spoljnom jedinicom i sa tri unutrasnje jedinice sto omogucava jeftinije grejanje i hladjenje (usteda energije i do 30%). Keramika je uvozna iz Spanije, balkoni su djelom radjeni od inoxa... Vazhdo
Apartamente per shitje ne Ulqin, Mali i Zi
Ofrojme apartamente te permasave edhe tipeve te ndryshme per shitje ne Ulqin,Mal te Zi. Gjate shume vitesh eksperience ne fushen e pasurive te paluajteshme ne Ulqin, kemi pare qe ka patur shume kerkesa per banesa/apartamente ne bregdet te Ulqinit. Per kete arsye kemi nxjerre ne shitje nje komplex apartamentesh per shitje ne nje nga vendodhjet me interesante te Ulqinit ku jane te gjitha sherbimet perreth kompleksit. Ndërtesa PERSHKRIMI & SPECIFIKIMI GJITHESEJIT: 18 BANESA SIPERFAQA m2: 40-135 m2 3 KATË 2 ELEVATORË Apartamentet gjenden... Vazhdo

Page 2 of 3123