Mimoza Krasniqi

Sallon bukurie Mimoza
11/02/09 16:30 Vajzat kanë improvizuar në banjën e shtëpisë një “sallon bukurie”. Klientja e parë e Mimozës ka qenë Erjola. Vajzat kanë menduar ta quajnë sallonin e tyre “Mimoza” ose salloni “Lulja më e bukur”. Ky propozim ka ardhur nga Erjola, e cila pas makiazhit që I ka bërë Mimoza ka ndryshuar vërtet shumë. Për mirë!.  Vazhdo
Mimoza kërcen para djemve
Mimoza kërcen para djemve 11/02/09 11:10 Agonit që ka dalë nga dushi dhe Arjonit u ka tërhequr vëmendjen Mimoza, në dhonën e vajzave, që po kërcente. E veshur me një fustan të hapur, taka të larta e duke lëvizur në një mënyrë tepër provokuese, ajo i ka bërë djemtë të ngelin te dera duke e parë. Më pas ka hyrë Adi, i cili pa pritur “rradhën”, nuk ka hezituar të fillojë të kërcejë me të.  Vazhdo
Tani – Kam të fejuarën jashtë shtëpisë
10/02/2009 23:30 Nën presionin e Mimozës dhe Bjordit, më në fund Dritani e pranon se jashtë shtëpisë së Big Brother e pret e fejuara. Ata e pyesin se cila ishte arsyeja që ai hyri në lojë, kur ishte i fejuar. Mimoza i thotë se ai nuk mendon fare për atë që mund të mërzitet që mungesës së tij, por Tani e kundërshton. Ai thotë se e fejuara e tij e ka mbështetur në vendimin që ka marrë për të qenë pjesë e edicionit të dytë të Big Brother dhe ndieht shumë krenar për këtë. Dy më të rinjtë e ngacmojnë... Vazhdo
Big Brother Albania 2 – Dita 1 – Spektaktli
Big Brother Albania 2 – Dita 1 – Spektaktli  Vazhdo
Shtepia ë Big Brother Albania 2
Shtepia ë Big Brother Albania 2  Vazhdo

February 8, 2009  :: Big Brother 2 Albania - Shiko Live :: Comments Off on Shtepia ë Big Brother Albania 2
Tags: , , , , , , , ,

Video Big Brother – Mimoza
http://shqiphost4.top-channel.tv/18754796/bigbrother/mimoza.flv  Vazhdo
Big Brother Albania 2 : Mimoza Krasniqi (Profili)
Mosha: 19 vjeç Vendlindja: Gjakovë Vendbanimi: Gjakovë Gjendja civile: Beqare Arsimi: I mesëm Profesioni: Pa punë Do të hyjë në Big Brother sepse: I pëlqen të njohë njerëz të rinj nga Shqipëria Karakteristika: E di që është simpatike dhe hyn me një strategji të qartë: të bëjë për vete gjithë djemtë e shtëpisë “Big Brother”. Të dashurit i ka premtuar që kjo do të jetë vetëm një lojë. I pëlqen të jetojë në Tiranë. Profesioni që do të donte të kishte: grimiere.  Vazhdo

Page 35 of 35« First...1020...3132333435