nora istrefi

Nora Istrefi, provokative + Foto
VIP-at tane nuk leshojne mundesine para asnje pasqyre, pa marre pozat me iPhone, sic ka bere dhe ketu kengetarja Nora Istrefi, diku pas kuintave gjate xhirimeve festive. Nje veshje e vecante, ku mund te verehen edhe te brendshmet e saja te zeza, ndersa duket se mungojne recipetat. Nuk ka dyshim, shume hot dhe provokative! Bota Sot  Vazhdo

December 21, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Nora Istrefi, provokative + Foto
Tags: , , ,

Nora Istrefi u rikthehet baladave
Këngëtarja kosovare Nora Istrefi ka bërë publike këngën e saj të re, “Ne të 2”. Kjo këngë pas shumë kohësh e sjellë Norën përsëri me një baladë të ngrohtë dashurie. Kënga flet për një dashuri tëhumbur si pasojë e mungesës së dashurisë reciproke dhe tashmë po përdoret për xhirimet e vitit të ri, dhe besohet se do të mbetet si singël pa klip pasi pak ditë kanë mbetur deri në publikimin e këngës tjetër të saj në bashkëpunim me Vig Poppa nga Kaos këngë e cila është punuar me klip, pasi që... Vazhdo

December 17, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Nora Istrefi u rikthehet baladave
Tags: , , , , , , , ,

Nora Istrefi pendohet që ka rruar kokën
Kohët e fundit, këngëtarja 26-vjeçare Nora Istrefi, ka filluar të postoj foto në rrjetin social, të moshës së saj më të re. ”Duke shfletuar disa foto të vjetra”, ka shkruar këngëtarja në Tëitter. Ajo në kohën e sotme, ka krijuar një pamje të re të një vajze ”gangsta” me flokë të rruara dhe trupin me ”piercing”, derisa dikur ishte një femër me bukuri të ”virgjër”. Ndoshta, këngëtarja nuk është edhe aq e kënaqur me look-un e saj që ka krijuar sot, dhe e ka kapur nostalgjia për kohërat e... Vazhdo

November 21, 2012  :: Reportazh / Reportaža :: Comments Off on Nora Istrefi pendohet që ka rruar kokën
Tags:

Nora Istrefit i shkelqen vetura
Kengetarja Nora Istrefi nuk eshte edhe aq modeste ne shijet e saja. Ajo e pelqen jeten luksoze me vetura te shtrenjta sikur e shohim ne kete foto qe ajo ka postuar dite me pare ne twitterin e saj. Nje BMW X3 i bardhe me shkelqim, qe ajo mundi ta perballoj vitin e kaluar duke paguar hiq me pak se 32 mije euro. Se paku, veturen e ka ne perdorim dhe parate e shpenzuara, deri diku, po gjejne nje dedikim te dobishem. Por flitet se ajo poashtu ka paguar hic me pak se 10 mije euro per kuzhinen e saj luksoze “te endrrave”, qe ajo kurre nuk... Vazhdo
Nora Istrefi tani edhe modele? Foto
Me imazhin e njërës nga femrat më seksi të muzikës dhe me stilin e veçantë, Nora Istrefi duket se nuk po ndalet, aq sa gjithmonë dhe më shumë po i pëlqen siç duket ky epitet. Së fundmi, ajo ka publikuar disa fotografi, në të cilat shihet në formë shumë të mirë dhe tejet seksi, për më tepër edhe me disa kilogramë më pak, aq sa të le të mendosh se ndoshta e ka marrë seriozisht edhe faktin për të qenë një modele Nora, shpeshherë është kritikuar për kopjim stili të Rihannas, Beyonce e Ciara, ndërkaq ne... Vazhdo

October 16, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Nora Istrefi tani edhe modele? Foto
Tags:

Nora zbulon pasionin për tenisin
Nora Istrefi në shumë raste etiketohet si këngëtare seksi, si këngëtarja me trupin më të mirë etj., duke mos dëgjuar të thuhet se këngëtarja me një zë të mirë. Ka shumë këngëtare shqiptare, të cilat mund të mos shquhen për zërin apo performancën e tyre, por vëmendjen e fitojnë me pamjen e tyre apo me hiret trupore. Një prej tyre mund të quhet edhe këngëtarja që po flasim. Sidoqoftë, nga fotot e publikuara në “Facebook”, Nora zbulon edhe sekretin e saj për të mbajtur trupin në një formë aq të... Vazhdo

September 24, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Nora zbulon pasionin për tenisin
Tags: , , , , , , , , ,

Nora dhe Roberti anulojn dasmën
Ishte parashikuar që dasma e tyre të mbahej këtë fillim vjeshte, pra në shtator, por këngëtarja Nora Istrefi, ndërsa ka qenë këtë numër personazhi i kopertinës së njërës prej revistave më të njohura në Kosovë, ka deklaruar se ceremonia e saj martesore është anuluar. Të paktën për këtë vit. Angazhimet e shumta të Norës dhe Robertit, kanë bërë që ata të dy të mbeten pa martuar… Megjithatë, siç ka rrëfyer këngëtarja, martesa nuk pritet të bëjë ndonjë ndryshim rrënjësor në jetën e tyre, sepse... Vazhdo

September 8, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Nora dhe Roberti anulojn dasmën
Tags: , , , , , , , , , , ,

Nora hapet shume, tregon pjeset intime ne publik…
Këtë gjë e kanë dëshmuar edhe këngëtaret të cilat gjithmonë mundohen të sjellin diçka më speciale për fansat e tyre, veçanërisht nëpër koncerte. Muaji i Ramazanit si duket nuk i ka penguar aspak koncertet e këngëtarëve, përkundrazi po ua shton punën atyre, kurse në mesin e këngëtareve të tilla janë edhe Genta Islmajli dhe Nora Istrfei. Në një koncert në Gjilan, Genta është ngjitur te disa shkallë të diskotekës, duke bërë që publiku të çmendet pas saj. E veshur me një palë pantallona të shkurta... Vazhdo

July 31, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Komente (2)
Tags:

Nora Istrefi kallxon civilizimin e saj me Gishtin e nderit – Doigt Fuck You
Nora Istrefi, ka bërë një gjest që mund të mos i pëlqejë adhuruesve të saj. Ajo është fotografuar së bashku me Tunën dhe mikeshat e saja, duke treguar dhe gishtin e mesëm, që nuk është shumë shenjë e mirë. Në gjuhën me të thjesht ajo i bie: “fuck you”. Edhe pse nuk ka dhënë asnjë sqarim se për kë shkon ajo “përshëndetje”. Mirëpo, besojmë që nuk është për fansat e saj, sepse shpesh herë e ka thënë që i do shumë. Vipat.info  Vazhdo
Era motra e Nora Istrefit i futet muzikes
Pas shumë motrave dhe vëllezërve që u futën në muzikë, më në fund edhe Nora Istrefi do të ketë një krah të djathtë të saj në muzikë, të motrën. Ajo nuk do të vrapojë pas këngëtarëve të tjerë nëpër koncerte, por do të ketë të motrën, e cila do të vazhdojë karrierën si këngëtare duke ndihmuar Norën nëpër koncerte. Kur të gjithë menduan se Nita, motra e dytë e saj, do të bëhet këngëtare pasi e ndiqte atë ngado që shkonte, të gjithë u habitën kur erdhi lajmi se Era, motra e tretë e Norës,... Vazhdo

March 22, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Era motra e Nora Istrefit i futet muzikes
Tags: , , , , , , , ,

Page 1 of 612345...Last »