pinjes

Shes shtëpinë në qender të Ulqinit – Prodajem kucu u centru Ulcinja
Shes shtëpinë 240 m², garazhën 20 m² dhe trualli 230 m² Shtëpia gjendet në qendër të qytetit të Ulqinit dhe ka hyrje nga dy rrugë. Garazha gjendet buzë rrugës V. Matanoviq. Ka mundësi të ndërtohet edhe një kat shtëpie si dhe parking i madh. Ka mundësi adaptimi për veprimtari turistike, ose në këtë vend të ndërtohet objekt banimi. Cmimi 250.000 euro Kontakt: yjo@t-com.me   Prodajem kuću površine 240 m² + garaža 20 m². Površina preostalog placa je 230 m² Kuća se nalazi u  strogom centru Ulcinja... Vazhdo
Apartamente per shitje ne qender të Ulqinit
Ofrojme apartamente te permasave edhe tipeve te ndryshme per shitje ne Ulqin, Mal të Zi. Gjate shume vitesh eksperience ne fushen e pasurive te paluajteshme ne Ulqin, kemi kontatuar që ka patur shumë kerkesa për banesa/ apartamente ne bregdet te Ulqinit. Per këtë arsye kemi nxjerrë në shitje nje kompleks apartamentesh dhe lokalesh adafriste në një nga vendodhjet më interesante te Ulqinit ku të gjitha sherbimet që nevojiten janë në afërsi të kompleksit. Ndërtesa PERSHKRIMI & SPECIFIKIMI LOKALE AFARISTE: 12 LOKALE... Vazhdo
Shes apartamentin 3 pjesë 119 m² në Pinjesh – Ulqin
OFERTA :  Shes Apartament në Pinjesh Ulqin Jemi te lire t’ju ofrojme banesa ne Pinjesh ne afersi te Plazhit e Grave,900 metra. Banesa prej 119 m² ku apartamenti përmbahet prej 1 banjo,1 kuzhinë,3 dhoma fjetëje dhe gjithashtu 2 ballkone. Banesa ashtë posandertuar. Çmimi sipas marreveshjes. Apartamenti  gjindet vetem 10 minuta dhe 900 metra nga deti. Apartamenti posedon 3 dhoma.Te gjitha apartamentet kane pamje nga deti,dhe posedojnë ballkone, salla banje-wc,kuzhin,kondicion.Në dispozicion gjendet parkingu i mbuluar në rezidence... Vazhdo