seks

Anjeza dhe Mimoza : S`rrinë bashkë vetëm në gjumë
08/05/09 12:43 Anjeza dhe Mimoza diskutojnë për Bjordin dhe Adelajdën të cilët zgjohen gjithmonë shumë vonë. Mimoza i tregon që ata qëndrojnë zgjuar gjithë natën duke biseduar. Anjeza i thotë që e ka vënë re dicka të tillë pasi një natë kanë qënë shumë pranë saj duke biseduar. Ajo shton:-“Nuk rrinë bashkë vetëm në gjumë!”  Vazhdo
VIDEO – Adelajda dhe Bjordi: Sex ?!?!?
Adelajda dhe Bjordi: Sex 8 Maj 2009, Në ora 04:50 VIDEO :  Vazhdo
Adelajda dhe Mimoza : Një jetë kemi duhet të luftojmë
05/05/09 16:48 Adelajda dhe Mimoza kanë diskutuar për operacionet plastike. Mimoza shprehet pro tyre. Ato kanë filluar të diskutojnë për femrat që bëjnë operacione për virgjërinë. Adelajda është kundër këtyre operacioneve, pasi cdo femër duhet t`i përballojë situatën se sa të arrijë në të tilla veprime. Mimoza thotë që janë të detyruara nga mentaliteti dhe nuk kanë zgjidhje tjetër. Adelajda e paralelizon këtë gjë me jetën e saj. Ajo thotë që cdo person duhet të gjej forcën për t`i përballuar cdo... Vazhdo
Juna : Është normale të flasësh për seksin?
21/04/09 03:30 “Pse e ke kaq problem të flasësh për seksin?” – e ka pyetur Juna Adelën. Sipas Junës kjo ishte një gjë mëse normale dhe nuk e kuptonte pse Adela bënte kështu. Adela i është përgjigjur se ajo e konsideronte si një shumë intime, për të cilën nuk mund të fliste me disa njerëz që sapo i kishte njohur. Më pas, e pyetur nga Ari, Juna ka thënë se për të seksi është e gjëja e dytë më e bukur në botë, por nuk mund ta tregonte kush ishte e para, pasi ky ishte sekreti i saj. Diskutimi ka përfshirë... Vazhdo
Eliza Dushku pozon nudo
Për t’i tërhequr lexuesit, redaktorët e magazinës Allure krijuan mënyrën perfekte për të kënaqur shijen e secilit. Në fakt, në edicionin e tij më të ri u gjetën pesë bukuroshe, të gjitha me rend lakuriq dhe të bukura. Vëmendjen më të madhe e tërhoqën aktoret Eliza Dushku dhe Padma Lakshmi, përderisa aktoret Sharon Leal, Lynn Collins dhe Chelsea Handler ranë në ‘plan të dytë’. Ndonëse më e njohura prej tyre, aktorja në filmat adoleshent dhe seritë, Eliza Dushku, së voni pohonte se as për kokë të... Vazhdo

April 14, 2009  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Eliza Dushku pozon nudo
Tags: , , , , , , , , ,

Bjordi ishte fantastik në krevat dhe një xhentëlmen i paparë
Fotomodelja italiane Marianna Gatto rrëfen se si e la të fejuarin për t’u rikthyer te Bjordi. Je një nga të dashurat që Bjordi ka përmendur brenda shtëpisë “Big Brother”. E dije? Po. Miku i tij i ngushtë që jeton në Itali, Jeti më tregoi për këtë, që ai më ka përmendur si një “ish”. Por unë do t’i thoja që e dua ende. Ti komunikon ende me Jetin, mikun më të afërt të Bjordit? Jeti është miku im, dhe miku më i mirë i Bjordit. Ai di shumë për lidhjen tonë. Por fola edhe me kushëririn e Bjordit... Vazhdo
Anjeza : Tema të tilla më vënë në siklet
25/03/09 13:15 Anjeza i kreh flokët Bikës. Ajo përfiton nga fakti që janë vetëm dhe e pyet atë se përse iku nga debati i Aidës për temën e seksit. Bika i përgjigjet se tema të tilla e vënë në siklet dhe se ka turp të flasë për to. Anjeza i spjegon se po e pyet pasi këtë herë, ka ndër mend ajo të hapë një temë debati të tillë. Ajo thotë se i erdhi kjo ide nga debati i kaluar dhe biseda që pati më pas me Adin për masat mbrojtëse në një marrëdhënie. Bika i përgjigjet shkurt se as i kanë interesuar dhe... Vazhdo

March 26, 2009  :: Big Brother 2 Albania - Thashetheme :: Comments Off on Anjeza : Tema të tilla më vënë në siklet
Tags: , , , , , , , ,