Shkendije Mujaj

Shkëndija flet për Valin, nuk komenton për VIP Shpija
Një prej femrave më seksi në vendin tonë, Shkëndije Mujaj, në një intervistë ekskluzive për Telegrafin ka zbuluar sekretet e linjave të saj trupore dhe foli mbi pjesëmarrjen e saj të spekuluar në VIP Shpija 3. Shkëndija për Telegrafin bëri potencime sensacionale, duke e përmendur çështjen VIP Shpija, pa e mohuar e as pohuar pjesëmarrjen e saj në këtë edicion të reality shout. Telegrafi ka mësuar nga burimet e sigurta se Shëkndija do të jetë pjesëmarrëse e VIP Shpija 3, gjë për të cilën bukuroshja ka refuzuar... Vazhdo

October 2, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Shkëndija flet për Valin, nuk komenton për VIP Shpija
Tags: , ,

Shkëndija Mujaj: Askënd nuk e shohë konkurrente!
Këngëtarja shqiptare e cila jeton në Zvicër, Shkëndije Mujaj nuk ndihet e konkurruar nga ndonjë vajzë shqiptare. Ajo ka shkruar në profilin e saj në rrjetin social Facebook kështu: “Askënd nuk e shohë si konkurrente!!!!!”. Në komunikimin tjetër me fansat e saj, Mujaj ka bërë edhe një pyetje interesante por edhe ka dhënë përgjigjet për të. “Pyetja e parë e një mashkulli shqiptar tipik: Sa frajera i ke pas? hehehehheehh përgjigja e një femre shqiptare tipike: ti je i dyti; hahhahahahaahhaah why?????”, ka... Vazhdo

September 14, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Shkëndija Mujaj: Askënd nuk e shohë konkurrente!
Tags: , , , , , , , , , ,

Shkendija thotë se i ka ‎100 % origjinale, “Falë të madhit Zot”
Edhe pse kohë të gjatë nuk kemi dëgjuar ndonjë këngë të re, madje as nuk e kemi parë kohë të gjatë ndonjë klip nga këngëtarja Shkendije Mujaj, ajo po tregon diçka tjetër të veçantë që ka. Është fjala për të pasmet e saj, të cilat thotë se i ka 100 % origjinale. Ajo ndihet mirë për faktin që të pasmet e saj janë në formë, madje derisa në rrjetin social Facebook, bëhej një votim për të pasmet e këngëtareve, ajo kërkonte nga fansat që të pëlqeheshin të sajat dhe kjo e pati renditur në vendin... Vazhdo

March 22, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Shkendija thotë se i ka ‎100 % origjinale, “Falë të madhit Zot”
Tags: , , , , , , , , ,

Shkëndije Mujaj reklamon të pasmet e reja
Askush nuk do ta besonte që të pasmet e saj janë natyrale. Mjafton të shihen këto foto dhe të bindemi se janë të mbushura me silikon! Shkëndije Mujaj, këngëtarja kosovare e cila po jeton në Zvicër, këto ditë në faqen e fansave të saj ka publikuar disa foto të reja në të cilat shihet e veshur vetëm me tanga duke reklamuar trupin dhe duke nxjerrë në pah prapanicën e saj të re e cila me shumë bindje duket që është e silikonizuar. Fotot e publikuara janë shumë private dhe kanë marrë shumë komente nga bota... Vazhdo

March 23, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Shkëndije Mujaj reklamon të pasmet e reja
Tags:

linjat perfekte te Shkendije Mujaj
Shkëndija është e pak e njohur në Shqipëri, ndërsa në Kosovë ajo ka realizuar disa këngë me klipe dhe megjithëse në fillimet e saj, karriera e saj muzikore është e pasur atje. Shkëndija jeton prej vitesh në Zvicër ku zhvillon dhe karrierën e saj muzikore të cilën e ka filluar që në moshë të re. Para ca kohe, ajo realizoi edhe një këngë në gjuhën angleze, klipin e të cilës e xhiroi në Dubai, vend ku bën pushimet verore gati çdo vit. Atje këngëtarja ka filluar disa lidhje miqësore të cilat e ndihmojnë... Vazhdo

September 22, 2010  :: Zbavitje / Zabava :: Komente (2)
Tags: