Style

Tuna si gjithmon seksi
Këngëtarja Shkupjane Altuna Sejdiu e veshur me një fustan të hapur duket si gjithmon seksi, Tuna ka marrë pjesë në ndarje cmimesh në Shkup, si një femije që lindi me të meta! Kështu ka shkruar këngëtarja në diciturën shoqëruese të kësaj fotoje të hedhur në isntalagram. Vipat.info  Vazhdo

March 16, 2013  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Tuna si gjithmon seksi
Tags: , , , , , , , , ,

Sabri Fejzullahu paralajmëron një verë të nxehtë
I shumëkërkuari Sabri Fejzullahu nuk ka të ndalur me projektet e tij të njëpasnjëshme, ai na bën të ditur se aktualisht është duke punuar në albumin e tij të ri, i cili pritet të dalë në muajin qershor. “Albumi do t’i përmbajë 10 këngë, ku 6 prej tyre janë të përfunduara. Jam duke punuar mjaft shumë në këtë album dhe besoj se do t’u sjellë një verë të nxehtë me këngët që jemi duke i realizuar”, ka thënë ai për “Zëri”. Në këtë album Sabriu do të paraqitet edhe me një duet të ri me... Vazhdo

March 16, 2013  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Sabri Fejzullahu paralajmëron një verë të nxehtë
Tags: , , , , , , , , , ,

Tuna fle e zhveshur ne hotel – Video
Me çfarë rrobash fle Një nga këngëtaret më atraktive shqiptare dhe shumë e përfolur kohëve të fundit, Altuna Sejdiu, ka pranuar pas shumë viteve të jetë në programin e Arjan Çanit. Por, Tuna ka qenë e përgatitur edhe për pyetje të tipit se me çfarë rrobash fle kur ajo është në hotel në Tiranë. Dhe, si duket, e ka dhënë një përgjigje ashtu siç e ka dashur edhe moderatori. Ajo ka thënë se fle zhveshur. Ndërsa, këngëtarja e cila kohëve të fundit është shumë e pranishme në Tiranë, ka thënë se... Vazhdo

February 21, 2013  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Tuna fle e zhveshur ne hotel – Video
Tags: , , , , , , , , ,

Luana Vjollca i ka fryrë buzët?
Prezantuesja e njohur e ekranit, Luana Vjollca ka hedhur poshtë të gjitha thashethemet për ndërhyrje në buzët e saj. Përballë këtyre thashetheme, ajo ka vendosur të reagojë, duke postuar një foto në Instagram, me buzë të palyera, pasi sipas saj, kështu kuptohet nëse janë bërë apo jo. “Çudia e rradhës: Paskam bërë buzët! Është qesharake sepse është lehtë e verifikueshme por po i kushtoj pak kohë me një foto pa buzëkuq, vendosja e të cilit në foto të tjera mi ka dërguar më të trasha. Nuk kam paragjykime... Vazhdo

February 21, 2013  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Luana Vjollca i ka fryrë buzët?
Tags: , , , , , , , , ,

Rita Ora tregon fundshpinën, por merr kritika – Video
Këngëtarja me origjinë shqiptare ishte nga më të fotografuarat në tapetin e kuq për natën më të madhe të muzikës britanike. 22- vjeçarja doli përpara kamerave, ndërsa merrte pjesë në Brit Awards, ku edhe garon për një çmim. Fustani i saj ishte dizenjuar nga Ulyana Sergeenko, por edhe pse tregonte fundshpinën, Rita mori kritika nga mediat, që thanë se fustani ishte pa shije. Gazeta Tema  Vazhdo

February 21, 2013  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Rita Ora tregon fundshpinën, por merr kritika – Video
Tags: , , , , , , , , ,

Adriani dhe Florian Beqiri në përgaditje të Ngjyra e kuqe 2
Kënga ”Ngjyra e kuqe”, që shënoi një ndër sukseset më të mëdha në karrierën e këngëtarit Adrian Gaxha dhe ndryshoi jetën e Florian Beqirit, do të rikthehet me pjesën e dytë, njofton “Indeksonline”. Kështu është konfirmuar nëpërmjet faqes zyrtare të Adrian Gaxhës, në rrjetin social Facebook: “Adriani dhe Florian Beqiri në përgaditje të Ngjyra e kuqe 2″. Bashkëpunimi mes Gaxhës dhe vogëlushit nga Shkupi, ka vazhduar intensivisht pas festivalit “Kënga Magjike”. Floriani, tashmë është nën... Vazhdo
Tuna rrëmben ish të dashurin e Dafina Zeqirit
Në një fotografi të publikuar nga një mik i saj, shihet këngëtarja Tuna nën shoqëri të ish të dashurit të Dafina Zeqirit, e cili është Krenar Çoçaj. Të tre, shihen duke u argëtuar në një klub nate ndërkaq, nuk është e qartë përse Krenari ndodhet në mesin e Tunës. Tuna, njihet si një femër mjaftë kontraverse e cila parapëlqen të terheq vëmendje në mënyra të ndryshme. Pak ditë në parë, ajo thumboi reperët kosovarë duke i akuzuar se po huazojnë kolona zanore nga filma turqisht gjë që u duk të ishte... Vazhdo

February 4, 2013  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Tuna rrëmben ish të dashurin e Dafina Zeqirit
Tags: , , , , , , , , , , ,

Vjollca Luka ben humor me Gjovanin: Zanin me ma çu  dreqi t’han
Ne moshen 19 vjeçare Gjovani Gjonaj u be kengtar i ngjohur dhe kenga e pare e tij ishte ” Porosia e At Gjergj Fishtes ” pas nje kohe ai shkoj ne Amerik per fame dhe u lidh me kengetaren e njohur Vjollca Luka dhe ata pas nje kohe u martuan dhe kane 2 vajza njera 9 vjeçare dhe tjetra 6 vjeçare. Keng e fundin e Gjovanit quhet “Lypsari” kenga u pelqye shume nga publiku i gjerë. Edhe pse kohëve të fundit nuk janë parë shumë në skenë, Vjollca Luka & Gjovani  tani rikthehen fuqishëm duke sjellë këngë... Vazhdo

January 25, 2013  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Vjollca Luka ben humor me Gjovanin: Zanin me ma çu dreqi t’han
Tags: , , , , , , , , , , , , ,

Xhensila Myrtezaj: ”Historia moderne e Hirushes”
E dashur, e ëmbël dhe shumë e suksesshme. Xhensila Myrtezaj është një emër shumë premtues, që e ka treguar veten kohëve të fundit në muzikë. Këngë të bukura, ashtu siç është dhe vetë ajo, e dashuruar dhe në një lidhje serioze, këngëtarja sharmante vjen në një rrëfim ku tregon ndoshta gjëra që më herët nuk kemi pasur rastin t’i dëgjojmë për të. Si e kalon një 24 orësh i juaji? Mendoj se nuk ka 24 orësh fiks asnjë njeri, në përgjithësi ditën mundohem të alternoj punën, shkollën dhe zbavitjen,... Vazhdo

January 24, 2013  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Xhensila Myrtezaj: ”Historia moderne e Hirushes”
Tags: , , , , , , , , , ,

Pas kthimit nga Australia, Seldi sjell të fejuarën në Tiranë
Është kthyer nga turi i koncerteve që ka pasur së bashku me Sinanin në Australi dhe përsëri po vazhdon aktivitetet e tij muzikore gjithashtu në bashkëpunim me Sinan Hoxhën. Duke qenë se muzika nuk i jep shumë kohë për jetën private, Seldi këtë radhë nuk ka mundur të udhëtojë drejt Suedisë për të parë të fejuarën e tij Dafinën, por ka vendosur ta ftojë atë në Tiranë dhe njëkohësisht t’ua prezantojë miqve të tij me të cilët kanë dalë te “Mumja bar”. Edhe pse gjithmonë është munduar të fshehë... Vazhdo

January 24, 2013  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Pas kthimit nga Australia, Seldi sjell të fejuarën në Tiranë
Tags: , , , , , , , , , , ,

Page 1 of 812345...Last »