Style

Pas dështimit me Vedatin, Argjentina do bëjë duet me Florin
Ka kohë që nuk kemi dëgjuar këngë të re nga Argjentina Ramosaj. Sa u përfol për një duet me Vedat Ademin, të gjithë fansat ishin shprehur të lumtur, por ky bashkëpunim dështoi. Në një intervistë për ”Panorama plus”, këngëtarja e njohur shprehet se ka 10 muaj që është beqare dhe ndihet mirë, për Vitin e Ri do të këndojë në Maqedoni, si dhe do të sjellë një baladë me Flori Mumajesin. Si e ke kaluar këtë sezon dhe sa e angazhuar ke qenë në muzikë? Shumë mirë, kam pasur disa koncerte, por më shumë... Vazhdo

December 4, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Pas dështimit me Vedatin, Argjentina do bëjë duet me Florin
Tags: , , , , , , , , ,

A do të jetë Muhamed Kollari fituesi i “X factor Albania”2012
Muhamed Kollari mere pjesë ne reality-show te formatit boteror, “X-Factor”2012, ku brenda nje periudhe disa vjeçare janë zbuluar  shume talente muzikore nga Ulqini. Per mungese te nje licence, keto talente janë detyruar qe aftesite e tyre t`i sprovojne ne spektakle televizive te organizuara ne Shqiperi, Kosovë, Bosnje- Hercegovine apo ne te “live-show” Let ka zvijezdama,produkcion i Radio Televizionit të Malit të Zi. Njëri ndër këto konkures eshtë edhe Muhamed Kollari. Ku ai nder me shume se 5000 konkurente, me ne fund... Vazhdo

November 14, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on A do të jetë Muhamed Kollari fituesi i “X factor Albania”2012
Tags: , , , , , , , , , , , , , , ,

Fadil Berisha, “zhvesh” edhe Dafinën
Dafina Zeqiri,  e cila ka disa muaj qe po qendron ne SHBA, ka pozuar atje per fotografin e njohur shqiptar Fadil Berisha. Pas një sesioni fotografik ku Dafina shfaqej e afërt me fotomodelën Emina Çunmulaj, Berisha ka realizuar edhe disa fotografi me këngetaren, ku ajo shfaq shumë nga trupi i saj, ndërsa sipër ka të hedhur vetëm një shall. Karahas kësaj fotografie, Berisha ka shënuar: “Duke realizuar fotografi me të bukurën dhe të talentuaren” Vipat.info  Vazhdo

November 8, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Fadil Berisha, “zhvesh” edhe Dafinën
Tags: , , , , , , , , , , ,

A do jet Mea nje Yll i ri i Ulqinit – Video
E  thërasin shkurt Mea,mirpo emri i plotë i  sajë është Sumea Hidrio. Si të gjith fëmive – i pëlqen të vallëzojë, këndojë, është shumë kurioze. Që nga mosha 2 vjeçare ka mësuar të çelë Google Chrome, dhe të klikojë në shortcut-at që ia kam vendosur të gatshme, me anë të cilave çeleshin videot me alfabet të gjuhës angleze, dhe disa video tjera edukative për fëmijë, ku pastaj klikonte në video sipas dëshirës së saj në anë të djathtë. Së shpejti e mësoi Alfabetin e gjuhës angleze, di... Vazhdo
Për kë ka mall Argjentina Ramosaj?!
Ca pika shiu ranë mbi qelq…”,- është kjo dixhitura e kësaj fotoje të bukur të këngëtares Argjentina Ramosaj.Bukuroshja kosovare ka postuar në Facebook një fotografi, ku duket mjaft e menduar dhe e malluar për dikë. Për kë ketë mall Argjentina, për ndonjë familjarë apo për ish të dashurin e saj.Ajo që dime me siguri është që ka dal shumë bukur, edhe pse në sy ka vendosur lente jeshile. xh.k/shqiptarja.com  Vazhdo

November 1, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Për kë ka mall Argjentina Ramosaj?!
Tags: , , , , , , , , ,

Hana Cakuli frikëson si vampirë për Halloween + Foto
Gjithmonë duhet të presësh të papriturën për Halloween.Hana Cakuli duket se nuk është një fanse e “festës së shtrigave”, apo siç njihet ndryshe Halloween.Kjo festë në vendin tonë tashmë është shndërruar në një traditë dhe festohet çdo vit, ndërsa në festa nuk mungojnë as fytyrat publike. Disa prej tyre tashmë kanë filluar përgatitjet dhe kanë zgjedhur personazhet do të bëhen. Por ka edhe të tillë që këtë festë nuk e kanë edhe aq në qejf, mes të cilave edhe këngëtarja  e njohur nga Ulqini,Hana... Vazhdo
Gjyste Vulaj në muajin e gjashtë të shtatzënisë, publikon fotot e para
Megjithëse po pret fëmijën e dytë, duket se pas kaq vitesh nga bërja mama për herë të parë, përsëri emocionet janë të mëdha. Të gjithë ishin kuriozë si do të dukej, a ka marrë peshë? Ka qenë vetë këngëtarja Gjyste Vulaj, e cila ka publikuar dje në faqen e saj në Facebook, disa foto me mbishkrimin”, në muajin e gjashtë të shtatzënisë” duke shuar kështu kuriozitetin e fansave të saj. Duket se ajo ka ditur t’i ruaj deri tani linjat, dhe këtë e tregojnë edhe fustanet e shkurtë dhe seksi që Gjystja... Vazhdo
Nora Istrefit i shkelqen vetura
Kengetarja Nora Istrefi nuk eshte edhe aq modeste ne shijet e saja. Ajo e pelqen jeten luksoze me vetura te shtrenjta sikur e shohim ne kete foto qe ajo ka postuar dite me pare ne twitterin e saj. Nje BMW X3 i bardhe me shkelqim, qe ajo mundi ta perballoj vitin e kaluar duke paguar hiq me pak se 32 mije euro. Se paku, veturen e ka ne perdorim dhe parate e shpenzuara, deri diku, po gjejne nje dedikim te dobishem. Por flitet se ajo poashtu ka paguar hic me pak se 10 mije euro per kuzhinen e saj luksoze “te endrrave”, qe ajo kurre nuk... Vazhdo
Çiljeta edhe pse shtatzënë, nuk i humb hiret e saj
Ka dashur që të shfrytëzojë ndoshta ditët e fundit me diell dhe ka zgjedhur pikërisht liqenin artificial për të pirë një kafe me një nga mikeshat e saj. Çiljeta Xhilaga e cilat tashmë është në muajin e pestë të shtatzënisë, duket se i ka ruajtur format e saj megjithëse barku është bërë më i dukshëm. Ashtu si të gjitha nënat që janë në pritje të një fëmije edhe ajo nuk mund t’i rezistojë dot kënaqësisë që të jep prekja e barkut dhe ka vendosur dorën mbi të. Përbri kësaj fotoje të publikuar... Vazhdo

October 27, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Çiljeta edhe pse shtatzënë, nuk i humb hiret e saj
Tags: , , , , , , , , ,

Soni Malaj e lumtur mes “Spirit Voice”
Këngëtarja, e cila këtë vit është ulur në karriget e gjykimit në spektaklin e talent-shou në Tiranë “X Factor Albania 2”, po merr shumë vëmendje. Ajo falë bashkimit me ish-shoqet e saja të grupit “Spirit Voice” është parë edhe në spektaklin “100 Vjet muzikë”, ku vajzat kënduan një potpuri shkodrane. Ndërsa nëse hyni në adresën e ‘Facebookut’ të saj, shihni  plot foto që tregojnë lumturinë e vajzave që janë rikthyer për këtë projekt. “Spirit Voice” ishte një nga grupet e para femra... Vazhdo

October 16, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Soni Malaj e lumtur mes “Spirit Voice”
Tags: , , , , , , , , ,

Page 3 of 812345...Last »