sukobin

Në kufirin Sukobin – Muriqan, sekuestrohen 20 kg drogë
Është sekuestruar 20 kg drogë dhe janë arrestuar 2 persona në pikën kufitare të Muriqanit. Burimet thanë për alb-observer.com se polica ka vënë në pranga dy personat që po bënin trafikimin e lëndës narkotike. Ngjarja në fjalë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme rreth orës 23:00 kur edhe u arrestuan shtetasit Maliq Hysenbelliu dhe Sonila Myftari nga Çorovoda. Sipas policisë lënda narkotike  u gjet e fshehur në automjetin tip “Peugeot” me të cilin udhëtonin dy të arrestuarit dhe ishte ndarë  në 40 pako.  Vazhdo

December 13, 2012  :: Rajoni / Region :: Comments Off on Në kufirin Sukobin – Muriqan, sekuestrohen 20 kg drogë
Tags: , , , ,

Na GP Sukobin – Murićani zaplijenjeno 18 kg opojne droge
Zaplijenjena opojna droga Službenici Uprave policije na Graničnom prelazu Sukobin-Murićani, spriječili još jedan pokušaj krijumčarenja opojnih droga iz Republike Albanije u Crnu Goru, i kod albanskog državljanina M.H. pronašli 18 kilograma opojne droge skank U zajedničkoj akciji službenici Uprave policije, Uprave carina i policije Republike Albanije su spriječili pokušaj krijumčarenja 18 kilograma opojne droge skank, (12.decembra 2012. godine oko 23h ) na Graničnom prelazu (GP) Sukobin-Murićani. Detaljnim pregledom putničkog... Vazhdo

December 13, 2012  :: Ngjarjet - Events :: Comments Off on Na GP Sukobin – Murićani zaplijenjeno 18 kg opojne droge
Tags: , , , , ,

Na GP Sukobin – Murićani zaplijenjeno 36 kilograma skanka
Službenici Uprave policije su, u saradnji sa službenicima Uprave carina i policijom Republike Albanije sinoć na graničnom prelazu Sukobin – Murićani zaplijenili oko 36 kilograma skanka, koji je bio sakriven u putničkom vozilu. Službenici Ispostave granične policije Bar – Ekspozitura granične policije Ulcinj su, 24. novembra 2012. godine oko 17,30 časova, postupajući po informaciji albanske policije, na ulazu u Crnu Goru izvršili detaljan pregled putničkog vozila „Mercedes“, albanskih registarskih oznaka, kojim je upravljao... Vazhdo

November 25, 2012  :: Ngjarjet - Events :: Comments Off on Na GP Sukobin – Murićani zaplijenjeno 36 kilograma skanka
Tags: , , , ,

Zaplijenjeno još 16 kg skanka na GP Sukobin – Murićani
Službenici Uprave policije su, u saradnji sa službenicima Uprave carina, Policijom Republike Albanije i učesnicima operacije DCAF sinoć na graničnom prelazu Sukobin – Murićani zaplijenili 16 kilograma skanka, koji je bio sakriven u putničkom vozilu. Službenici Ispostave granične policije Bar – Ekspozitura granične policije Ulcinj su, 16. novembra 2012. godine oko 20,00 časova, postupajući po informaciji albanske policije, na ulazu u Crnu Goru izvršili detaljan pregled putničkog vozila marke „Fiat Punto“, albanskih... Vazhdo

November 17, 2012  :: Ngjarjet - Events :: Comments Off on Zaplijenjeno još 16 kg skanka na GP Sukobin – Murićani
Tags: , ,

U prelazu Sukobin – Murićani zaplijenili 28 većih pakovanja skanka
Večeras zaplijenjeno 28 većih pakovanja skanka, kriminalistička obrada u toku Službenici Uprave policije su, u saradnji sa službenicima Uprave carina, večeras na graničnom prelazu Sukobin – Murićani zaplijenili 28 većih pakovanja skanka, koja su se nalazila skrivena u putničkom vozilu. Putničkim vozilom marke „Opel“, koje je policija zaustavila i kontrolisala, oko 17,50 časova, upravljao je makedonski državljanin S.V. (33), dok se na mjestu suvozača nalazila njegova supruga P.V. (30). Kriminalistička obrada je u toku.... Vazhdo

November 15, 2012  :: Ngjarjet - Events :: Comments Off on U prelazu Sukobin – Murićani zaplijenili 28 većih pakovanja skanka
Tags: , ,

Sekuestrohet drogë në kufi Sukobin – Muriqan

November 12, 2012  :: Rajoni / Region :: Comments Off on Sekuestrohet drogë në kufi Sukobin – Muriqan
Tags: , ,

Na graničnom prelazu Sukobin-Murićani,zaplijenjeno 26 kg skanka
Od albanskog državljanina A.S. oduzeto 26 kilograma skanka U zajedničkoj akciji službenici policije i carine Crne Gore i Republike Albanije, na Graničnom prelazu Sukobin-Murićani, kod albanskog državljanina, A.S. pronašli i oduzeli 26 kilograma opojne droge skank Službenici Uprave policije Crne Gore su ( 11.11.2012. u 12:30h) na ulaznoj traci u Crnu Goru, na Graničnom prelazu (GP) Sukobin-Murićani, kontrolisali putničko motorno vozilo, albanskih registarskih oznaka, kojim je upravljao A.S. (22) iz Albanije. Detaljnim pretresom... Vazhdo

November 11, 2012  :: Ngjarjet - Events :: Comments Off on Na graničnom prelazu Sukobin-Murićani,zaplijenjeno 26 kg skanka
Tags: , , ,

Štetočinski odnos države
,,Pijesak se kod nas uvijek uzimao kao građevinski materjal, ali nipošto ne u tolikoj mjeri kao danas, niti je to bio biznis”, kaže za Monitor poznati nevladin aktivista, predsjednik Društva prijatelja i poštovalaca ulcinjskog Starog grada Kaljaja Ismet Karamanaga. I zaista: Ulcinjani bi iznajmili traktor ili bi prikolicom otišli do Velike plaže i dovezli pijesak koji su koristili za pravljenje betona ili maltera za građevinske radove na svojoj kući. Nikada ne bi uzimali pijesak sa dina, uzvišenja od pijeska, koja štite... Vazhdo
Sekuestrohen 20 kg drogë në kufirin Muriqan – Sukobin
Sekuestrohen rreth 20 kg, lende narkotike e llojit kanabis sativa në pikën kufitare të Muriqanit, arrestohet poseduesi i drogës. Rreth ores 23:50 të mbrëmjes së të premtes ne Piken e Perbashket te Kontrollit Kufitar Muriqan-Sukobine, ne dalje te Republikes se Shqiperise, nga ana e policise kufitare shqiptare eshte ndaluar per kontroll te detajuar, shtetasi Ervis Deti, 25 vjec lindur e banues ne Durres. 25 vjecari udhetonte me mjetin Peugeot 307 me targe shqiptare AA322EN. Gjate kontrollit te perbashket me policine dhe doganen malazeze... Vazhdo

September 17, 2012  :: Shtypi / Mediji :: Comments Off on Sekuestrohen 20 kg drogë në kufirin Muriqan – Sukobin
Tags: , , , , ,

In Memoriam: Aldin Kurti
Familja Kurti me rastin e vdekjes së djalit të tyre Aldinit,më 11 shtatorë në një aksident në aksin rrugor Lezhë-Shkodër,që të markuren kan pranuar ngushëllime të shumta nga të afërmit, miqtë e qytetarët e shumtë nga Ulqini dhe nga diaspora e mbarë botës.Kryefamiljarin e kësaj familje, babain Kabilin dhe nanës Havos por edhe anëtarët tjerë të familjes motres dhe vëllait,që ky rast i ka prekur shumë. Mbetëm pa frymë, të shtangur gati edhe pa çehre, kur morëm lajmin se njëri nga anëtarët  e familjes... Vazhdo

September 13, 2012  :: Intervista / Intervju, Lajmet / Vijesti :: Comments Off on In Memoriam: Aldin Kurti
Tags: , , , , , ,

Page 1 of 212