Teuta Krasniqi

Teuta i bashkohet fushatës për gjidhënie
Çifti VIP në Kosovë, Teuta Krasniqi dhe bashkëshorti i saj Blero, janë bashkuar në një fushatë të Kombeve të Bashkuara për të shënuar kështu Javën për të Ushqyer me Gji në Kosovë. Kjo ngjarje është shënuar sot në repartin e gjinekologjisë në Ferizaj, ndërkaq në këtë ditë të fillimit të kësaj jave ka marrë pjesë edhe Johannes Wedenig, shef i zyrës së UNICEF-it në Kosovë dhe përfaqësues të Ministrit të Shëndetësisë Znj. Teuta Krasniqi, ishte shpallur më parë si kampione e Kampione e Vullnetit... Vazhdo

October 1, 2010  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Teuta i bashkohet fushatës për gjidhënie
Tags: , ,

Video Exlusive nga dasma e Bleros me Teuta Krasniqin
Ja pra erdhi në shesh edhe Video Exlusive nga dasma e Bleros me Teuta Krasniqin,Gjë e pritun nga te gjithë fansat e tyre e ato jan shumt duke tejkaluar rekordin e shikimit ne websajtin e jon duke paraqitur fotografijat e martesës. Edhe ne me gjithë zemër u bashkëngjitemi urimeve të shumta si fansa edhe si editor. Pra nëse deshoroni ti shikoni Fotografijat e martesës klikoni ne Linkun në vijim. Foto nga dasma e Bleros me Teutën Ju dëshirojm shikim të kënshem.  Vazhdo
Foto nga dasma e Bleros me Teutën
Këngëtari Blero dhe aktorja Teuta Krasniqi kanë celebruar martesën e tyre me një ceremoni, të dielën e kaluar. Ceremonia dasmore është organizuar në një hotel ku emri i hotelit nuk asht kominikua mediave por se na u tha se ceremonia dasmore do organizohet ne drejtimin e magjistrales Prishtinë – Mitrovicë. Këngëtari Blero dhe aktorja Teuta Krasniqi,megjithëse kanë më shumë se një vit që bashkëjetojnë, madje kanë edhe një vajzë Tara Lajme nga Ulqini ka siguruar disa foto nga kjo dasmë,prandaj do mundohemi të... Vazhdo
Teuta dhe Blero martohen të dielën me 12 Shtator – Foto
Aktorja Teuta Krasniqi dhe këngëtari Blero do ta kurorëzojnë dashurinë me martesë gjatë të dielës, 12 shtator. Ceremonia e martesës do të zhvillohet në Hotelin “Amazona”, në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë. Teuta Krasniqi ka zbuluar për Telegrafi.com se dasma është organizuar nga Grand Decor dhe se gjithçka deri tash ka shkuar siç ajo e ka planifikuar. Në dasmën e çiftit pritet të jenë rreth 300 mysafirë, ndërsa për argëtimin e tyre do të përkujdeset grupi “Latino Band” dhe këngëtari i njohur Labinot... Vazhdo
Blero mban fjalën, në treg albumi dhe klipi ‘Tara’
Këngëtari i mirënjohur Blero sapo ka promovuar albumin e tij të titulluar “Tara”, ndërsa edhe videoklipi që promovon albumin mban po të njëjtin emër. Albumi ka gjithsej 14 këngë, 12 prej të cilave janë të reja. Për albumin “Tara”, Blero ka bashkëpunuar me kompozitorin Çekiç, kurse këngët janë miksuar në Suedi. Siç u tha edhe më parë, Blero këtë album ja dedikon vajzës së tij të vogël, e cila mban po të njëjtin emër, Tara. Prej kohësh Blero i ishte larguar muzikës, për t’iu përkushtuar krejtësisht... Vazhdo

July 11, 2010  :: Zbavitje / Zabava :: Komente (8)
Tags: , ,

Teuta Krasniqi, nje makine pune edhe shtatzene
Teuta Krasniqi, e fejuara e këngëtarit Blero, është një ndër femrat më të angazhuara të ekranit kosovar. Aktorja e mirënjohur momentalisht bën shumë punë, edhe pse është në muajt e fundit të shtatzënisë. E angazhuar maksimalisht në serialin më popullor atje, “Kafeneja jonë” që trasmetohet në RTK, ajo moderon gjithashtu edhe një emision televiziv “Lidhja mes nesh”, po ashtu në RTK, ndërsa si qëllim misioni ka ofrimin e ndihmës familjeve në nevojë në Kosovë. Ky emision që nga fillimi pati një sukses... Vazhdo

April 20, 2010  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Teuta Krasniqi, nje makine pune edhe shtatzene
Tags:

Blero dhe Teuta Krasniqi të lumtur!
Pa dyshim çifti më i lumtur i kësaj kohe mund të konsiderohen Blero dhe Teuta Krasniqi. Çifti janë duke e pritur një fëmijë, të cilit ende s’i dihet gjinia. Çifti gjithmonë po vjen më risi për publikun kosovar. Në verë u tha që ata u fejuan. Në vjeshtë u dha lajmi se do të bëhen prindër, ndërkaq në dimër pritet të martohen? Gazeta Express  Vazhdo

November 12, 2009  :: Zbavitje / Zabava :: Komente (33)
Tags: ,

Teuta Krasniqi: Në fillim bebja, pastaj dasma me Bleron
Lajmi më i fundit mbi atësinë e Bleros u dha fund njëherë e mirë skenarëve rreth fejesës së nxituar të çiftit. Versionet ishin nga më të ndryshmet, por askush nuk hodhi hipotezën e një shtatzënie të aktores Teuta Krasniqi. Megjithatë, çifti nuk mundi ta fshehë gjatë “krosin” e tyre “për të legalizuar” lidhjen. “Blero e ka pritur më së miri faktin se do të bëhej baba. Ndërsa unë në ditët e para kam qenë më “out”. Isha e frikësuar, pasi dihet që për një moment të ndryshon krejt jeta, duke... Vazhdo

October 10, 2009  :: Zbavitje / Zabava :: Komente (67)
Tags: ,

Blero feston atësinë
Këngëtari Blero ka festuar me shokë dhe shoqe atësinë e tij prej babai në klubin Flirt bashkë me kolegë të tij, që kanë qenë kryesisht meshkuj. Këngëtari si nickname në profilin e tij në Facebook shkruan se edhe “gjashtë muaj I gonna be…” që do të thotë se ai vetëm ka filluar të futet në “tripat” e atësisë. Blero ishte fejuar me aktoren dhe prezantuesen Teuta Krasniqi para disa muajve dhe nuk u vonua shumë kur ai kuptoi se do bëhet baba. Vip.Shqiperia #gallery-3 { margin: auto; } #gallery-3... Vazhdo

October 3, 2009  :: Zbavitje / Zabava :: Komente (8)
Tags: ,

Teuta Krasniqi shtatzënë?
Duket që lidhja në mes të këngëtarit të njohur Blero dhe aktores e prezantueses, Teuta Krasniqi po shkon mirë. Pas fejesës së tyre në muajin korrik të këtij viti, këtyre ditëve janë shtuar zërat se Teuta ka mbetur shtatzënë. Sipas burimeve të Kosovapress-it, Teuta ka mbetur shtatzënë qe dy muaj. Në anën tjetër Blero lidhur me shtatzëninë e saj nuk ka koment.  Vazhdo

September 26, 2009  :: Zbavitje / Zabava :: Komente (54)
Tags: ,

Page 1 of 212