Ulcinj Real Estate

Kafe – Bar per shitje pran kufirit Sukubinë – Muriqan
Siperfaqia e ambjentit te lokalit eshtë 56 m²,siperfaqia e terraces është 40 m², Përveç saj edhe siperfaqe e parcellës eshtë 400 m²  ,Kafe – Bar gjindet në afersi te disa metrash nga kufiri Sukubin – Muriqan.Objekti  eshte i paisur me krejt Certifkatat  Pronsie.Shitet per arsye ekonomike.Posedon parking privat prej shumë vendeve. Uji dhe elektriku janë të gatshëm për përdorim. Çmimi i volitëshëm.Mos pritni na kontaktoni. Për informata më të hollsishme, kontaktoni. Tel:+382 69 554 800 Tel:+382 67 525 990 #gallery-1... Vazhdo
Tokë – Truall për shitje në Zogaj-Darzë të Ulqinit 7 € m²
Truall për shitje në Zogaj-Darzë të Ulqinit 7 € m² Në Zogaj – Darz të Ulqinit – 7000 metra katror, toka është me sipërfaqe të rafsht me shikim të gjërë në Zogej – Darzë dhe Kodrat e Ulqinit si dhe në bazenet e Krypores së Ulqinit.. Në afertësi të rruges kryesore që çon për Ulqin. Toka ësht e gatshme për të ndërtuar shumë shtëpi,mund të ndërtohen ndonji Fabrikë, apo diçka tjetër. Rruga, Uji dhe elektriku janë të gatshëm për ti marrur 200 metra prej truallit. Çmimi i volitëshëm.Mos pritni... Vazhdo
Shes shtepinë tri katëshe ne plazhin e madhe – Ulqin
OFERTË SPECIALE: Shtëpi tre katëshe për shitje, ka pamje fantastike kah rruga qe čon kah qyteti, ka një kopsht të bukur me lule,pushimore nga druri, ka 1 garazhe për tri vetuara,dhe 20 vende parkingu,Shtepija gjendet në një vend të qetë dhe shumë të mirë për banim.Ajo posedon 12 apartamente ku 10 prej tyne kan kondicione,kuzhin,dhe terrace. Shtepija gjindet ne rrugen ku asht bri Hotel Imperialit,dhe gjithashtu viza –vije gjindet dhe restoranti Monako. Gjindemi gjithashtu 900 metra nga plazhi MSM ne plazhin e madhe. Per... Vazhdo
Shes shtepinë një katëshe ne Kulomzë të Ulqinit me 4800 m² tokë per 100.000 euro
Shitet shtepija  1 kateshe  me 4800 m² trull ne lajgen Kullomzë 3 km afer Ulqinit stepija gjindet afer rrugës,shtepija ka nji renditje shum te mir kati perdhes ka dhom te dites me kuzhin 2 dhoma gjumi dhe banje .Trulli i shtepis e ka ni siperfaqe te rrafshte,kurse  shtepija ka rrug, ujë dhe kanalizim shtepija ka shum  pamje te bukur ne lindje dhe perendim  në plazhin e madhë të Ulqinit.     Çmimi i shtëpis nji katëshe me 4800 m² trull-tokë 100.000€ dhe ka mundesi që çmimi të diskutohet. Për ma tepër informata Emai:... Vazhdo
Prodajem Kuću, Ulcinj-Pinješ,Mala Plaža
Područje: Ulcinj Lokacija: Ulcinj-Pinješ Cijena: – – Godina Gradnje: 1976 Spavaćih Soba: 20 Kupatila: 12 Stamb. Površina (m2): 560 Zemljište (m2): 900 Od Mora (m): 100 Opis: Zgrada sa dva ulaza na odličnoj lokaciji u središtu zaliva na Maloj plaži. Dosta prostora oko kuće, moguća dogradnja. Pogodnosti Prvi Red do Mora Za više informacije : Emai: lajmenngaulqini@gmail.com  Vazhdo
D’Olcinium Panorama in St. Petersburg International Property Show
D’Olcinium Panorama in St. Petersburg International Property Show Team has come back from “St. Petersburg International Property Show” and we have a few pictures for you. They are very pleased with the promotion of Ulcinj and the contacts they have established on the russian market. Good weekend in the beautiful town of St. Petersburg Luxurious apartments with a spectacular view of the Ulcinj old town and blueness of the Adriatic Sea provide a unique opportunity for all those who know how to enjoy the charms offered... Vazhdo
Ponuda stanova u naselju Djerane II
Slobodni smo vam ponudit stanove u naselju Djerane II, u blizini Velike Plaze. Stanovi su od 42m²; 65m² i 79m². Stanovi su novo izgradjeni. Stanovi su na brezuljku i preko cijelog dana su okrenuti prema suncu. Sistem grejanja i hladjenja je ugradjen sa opsegom od minus 15 stepeni celziusa do plus 45 stepeni celzius. Uradjen je split sistem sa jednom spoljnom jedinicom i sa tri unutrasnje jedinice sto omogucava jeftinije grejanje i hladjenje (usteda energije i do 30%). Keramika je uvozna iz Spanije, balkoni su djelom radjeni od inoxa... Vazhdo
Apartamente per shitje ne Ulqin, Mali i Zi
Ofrojme apartamente te permasave edhe tipeve te ndryshme per shitje ne Ulqin,Mal te Zi. Gjate shume vitesh eksperience ne fushen e pasurive te paluajteshme ne Ulqin, kemi pare qe ka patur shume kerkesa per banesa/apartamente ne bregdet te Ulqinit. Per kete arsye kemi nxjerre ne shitje nje komplex apartamentesh per shitje ne nje nga vendodhjet me interesante te Ulqinit ku jane te gjitha sherbimet perreth kompleksit. Ndërtesa PERSHKRIMI & SPECIFIKIMI GJITHESEJIT: 18 BANESA SIPERFAQA m2: 40-135 m2 3 KATË 2 ELEVATORË Apartamentet gjenden... Vazhdo
Ulcinj – Montenegro: Foreign hot spots revealed for UK property investor
Overseas property agency Property Venture has revealed its top investment choices for the UK investor for 2010. “Like any other investment, putting your money into property involves a balance between risk and reward,” said Louise Reynolds, Director, Property Venture. “Whilst we have witnessed property prices overseas coming down in many countries and areas, we know, not all countries have been affected to the same degree, or all the areas within a country. With some major economies around the world struggling to shake... Vazhdo
Tokë – Truall për shitje në Shtojë të Ulqinit  80 € m²
Truall për shitje në Shtojë të Ulqinit  80 € m² Në Plazhin e Madhë – Shtojë të Ulqinit – 1500 metra katror, toka është me sipërfaqe të rafsht dhe  me shikim të gjërë ne Plazhin Kopakana.Trualli – Toka Gjindet ne afersi të kishës në Shtojë, dhe në afertësi 200 metra të rruges kryesore që çon për Ulqin. Toka ësht e gatshme për të ndërtuar shumë shtëpi,mund të ndërtohen ndonji Fabrikë, apo diçka tjetër.Toka mundet të shitet edhe aqë sa ju nevojitet juve 500m²ose ma pak ose ma tepër.Toka... Vazhdo

Page 3 of 41234