Adelina Tahiri

NOIZY: Kam bërë seks me Tunën dhe Adelinën, janë të egra në shtrat…
A është kjo nga intervistat më të forta që keni lexuar ndonjëherë? Absolutisht po! Noizy, reperi më i përfolur shqiptar, rrëfen në këtë intervistë për “Bluetooth”, jetën e tij seksuale dhe jo vetëm… Pasuria dhe muzika, janë dy stacionet e tjera ku jemi ndalur. Po për të mos u zgjatur, ju ftojmë të lexoni intervistën e mëposhtme, që do t’ju lërë pa frymë. Sa kohë ke pa bërë seks, se më dukesh me nerva? Kam gati 1 orë, po kështu dukem në përgjithësi, nuk më ndryshon seksi. Atëherë, pse... Vazhdo
Shpati “tradhton” Afërditën me Adelinën – VIDEO
Lidhja mes Shpat Kasapi dhe Afërdita Dreshaj me sa duket ka marrë fund. Me publikimin e këngës më të re të këngëtarit nga Tetova me titullin “Adelina” të cilën padyshim ia kushton të dashurës së tij të re Adelina Tahiri ka nxehur thashethëmet e ndryshme në botën e showbizit. Afërdita dhe Adelina të cilat deri para disa ditësh ishin shoqe të ngushta sot po përballen me një armiqësi të madhe mes tyre. Lidhja e re mes Shpatit dhe Adelinës konfirmohet edhe nga menaxherët e këngëtarëve përkatës. Kujt i është... Vazhdo

December 10, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Shpati “tradhton” Afërditën me Adelinën – VIDEO
Tags: , , ,

Blerim Destanin nuk e josh Adelina Tahiri
Nëse bukuroshja Anxhela Martini u lakua si femra më e fokusuar gjatë ditëve të kulturës dhe promovimi i dokumentarit “Dear Albania, mashkulli që ra në sy më tepër ishte aktori Blerim Destani. Si duket, pamja dhe simpatia e tij josh shumë edhe femrat e shou-bizit, por ai nuk e përfill si duket në këtë foto këngëtaren Adelina Tahiri, madje ai e ka mendjen diku tjetër, ndërsa këngëtarja mundohet ta provokojë aktorin simpatik. M.GJ.  Vazhdo

October 11, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Blerim Destanin nuk e josh Adelina Tahiri
Tags: , , , , , , , , , ,

Pse Adelina Tahiri eshte pa te dashur…
Bukuroshja Adelina Tahiri u be pjese e diskutimeve ne mediat shqiptare dhe maqedonase nga dita e pavaresise se Maqedonise, ku u shfaq e veshur me pantollona te shkurta me flamurin amerikan. Pas kesaj, kengetarja Tahiri ka reaguar ne lidhje me ate se pse çohet kaq shume pluhur, kur ne bote eshte trend i ri me kete stil si Bejonse, Britni, Lejdi Gaga. Siç duket, kengetarja e njohur ka ambicie per nje karriere jashte vendit, ndersa edicionin e fundit ishte pjese e gares se kercimit ne ”Dancing with the stars”, ku nuk arriti te pozicionohet... Vazhdo

September 24, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Pse Adelina Tahiri eshte pa te dashur…
Tags: , , , , , , , ,

Gara e “Dancing”, çfarë kanë sakrifikuar VIP-at për të fituar kupën
Për disa prej tyre është ofertë që i ka bërë të vendosen para një dileme, ndërsa për disa të tjerë ka qenë një luks i vërtetë, që të mund të shfaqen në një sfidë kërcimi, mes personazhesh të njohura. Disa më shumë të njohur, e disa më pak në spektaklin “Dancing with the stars”, që do të nisë transmetimin në ekranin e “Vizion Plus”. Në këtë rast do të ketë nga ata që do kenë mundësi të shkëlqejnë më shumë se kurrë në jetë, apo të tjerë që të eklipsojnë famën e tyre. Gjithçka... Vazhdo

March 21, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Gara e “Dancing”, çfarë kanë sakrifikuar VIP-at për të fituar kupën
Tags: , , , , , , , , ,

Jellmaz Dervishi mohon të ketë lidhje me Adelina Tahirin
Edhe pse janë parë bashkë në xhirimet e Vitit të Ri në televizionin Alsat të Maqedonisë, ku Jellmazi është edhe redaktor i programit artistik, dyshimet në opinion kanë lindur menjëherë që ata mund të jenë më shumë se miq, raporton Vipat. Mirëpo Jellmazi i cili njëherësh është edhe koreograf dhe menaxher i Tunës, kategorikisht këtë e mohon duke thënë se në mes tyre nuk ka asgjë më shumë se shoqëri. “Secilën femër që e ke afër, apo vallëzon me të, menjëherë do të thonë se ka diçka mes tyre.... Vazhdo

January 18, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Jellmaz Dervishi mohon të ketë lidhje me Adelina Tahirin
Tags: ,

Adelina Tahiri pëlqen të jetë mashkull
Vajza nga Shkupi, një nga këngëtaret më të komentuara për vitin që lamë pas, Adelina Tahiri, ka diçka që e pëlqen dhe vetëm në programin e Labit në 21 e ka treguar. Adelinës i pëlqen të kishte lindur djalë. Ajo ia bën këtë pyetje vetes, pasi meqë është femër duhet të kujdeset më shumë për flokët, për veshjet. Por, në fakt, kuptojnë se ajo nuk e do veten si femër në bazë të kësaj, por muzikën. Edhe nëse do të ishte mashkull do të këndonte. Adelina simpatike ndoshta për momentin ka harruar se edhe... Vazhdo

January 6, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Adelina Tahiri pëlqen të jetë mashkull
Tags:

Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
E kush nuk do të donte ta kishte sa më afër sirenën e bukur të “Këngës Magjike”! Një këngë shumë e ndier, një interpretim prekës ku këngëtarja nuk kurseu as lotët dhe në fund transformimi nga sirenë në një femër super seksi, më shumë e zhveshur se e veshur. Kushedi sa meshkuj ka bërë të ëndërrojë atë natë Adelina, teksa këndonte dhe përlotej për një dashuri të humbur! Kushedi sa meshkuj do të kishin dashur të ishin aty për t’i thënë se ajo nuk ka pse qan për një dashuri, të tjerët po,... Vazhdo

November 27, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
Tags: , , , , , , ,

Plas xhelozia mes Adelina Tahirit dhe Tunës
Nuk ndalet së peshkuari personazhe të show biz-it. Pas flirteve të publikuara edhe në media me personazhe të njohur si Albana Osmani apo Tuna, aktori bukurosh 30 vjeçar Blerim Destani i ka hedhur sytë te një tjetër bukuroshe e show biz-it. Flirti i tij i fundit e ka emrin Adelina Tahiri e përfolur më parë edhe për një lidhje me futbollistin e kombëtares Lorik Canën. Destani i cili e ka takuar 18-vjeçaren vetëm pak kohë më parë duket se i ka rënë në kokë për të dhe ka filluar t’i hedhë grepat në fillim duke... Vazhdo

November 7, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Plas xhelozia mes Adelina Tahirit dhe Tunës
Tags:

Adelina “Unë jam tip emotiv”
Nuk e kisha menduar këtë pyetje se çfarë çmimi do të doja të merrja nga festivali “Kënga Magjike”, kështu na ka rrëfyer këngëtarja sykaltër Adelina Tahiri për pjesëmarrjen e saj për herë të parë në një kompeticion të tillë. Ajo, siç tha është pritur shumë mirë dhe ka zgjedhur një baladë me titull “Ti mos u kthe”, për t’u arsyetuar se është vetvetja, një Adelinë më ndryshe për të treguar edhe kualitetet që ka, por edhe karakterin, pasi këngëtarja thotë: -”kështu unë jam tip emotiv”. Për... Vazhdo

September 21, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Adelina “Unë jam tip emotiv”
Tags:

Page 1 of 212