Anxhelina Hadergjonaj

Muzika Shqiptare – gjithë verën në restaurantin “Royal” Ulqin
Vera për këngëtarët është e mirë edhe për diçka tjetër. E tillë sepse i sjell jo pak të ardhura estradës kosovare. Tashmë shumica prej këngëtarëve kanë bërë kontrata me diskoteka dhe klube e kafe nëpër Ulqin, Durrës, Velipojë dhe vende të tjera bregdetare shqiptare, ku edhe do ta kallin me këngën e tyre, qoftë popullore e ndonjë ritëm tallava pas rakisë. Tashmë mësohet se këngëtari Mehedin Përgjegjaj – Meda është i rezervuar për të kënduar në Ulqin,në restaurantin Royal. Ja pra edhe nje pjese... Vazhdo

June 21, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Muzika Shqiptare – gjithë verën në restaurantin “Royal” Ulqin
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Anxhelina Hadergjonaj e dashuruar me djalin e pronarit te gazetes “Panorama”
Zbulohet lidhja e Anxhelines me futbollistin Fatmir Hysenbelliu, djalin e pronarit te Gazetes Panorama, Gazetes Shqiptare, Birres Korca, News 24 dhe Balkanweb, biznesmeni i njohur, Irfan Hysenbelliu. Fatmir Hysenbelliu eshte 19 vjec, aktualisht luan ne kampionatin Italian me skuadren e Barit ne serine B italiane.Anxhelina e ka mbajtur te fshehte lidhjen, para nje muaji Anxhelina gjate nje interviste per njeren nga gazetat ne Tirane ka thene qe se ka mendjen te djemte. Mos të ka rrëmbyer zemrën ndonjëri? Jo, jo, unë nuk e kam fare... Vazhdo

January 18, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Anxhelina Hadergjonaj e dashuruar me djalin e pronarit te gazetes “Panorama”
Tags: , , , , , , , , ,

Anxhelina Hadërgjonaj feston 19 vjetorin
Anxhelina është vajza e një personazhi shumë të njohur që dash e pa dashur ka pasur cfarë të fitojë nga gjenet e të ëmës e poashtu edhe nga jeta e saj artistike. Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur Albërie Hadërgjonaj që karierën e saj e ka realizuar në Shqipëri, dhe tashmë po stërvit pranë krahut të saj të bijën Anxhelinën e cila sapo ka mbushur 19 vjet dhe sot po feston ditëlindjen. Anxhelina është larguar nga Shqipëria dhe është vendosur në Los Angeles të Shteteve të Bashkuara të Amerikës për... Vazhdo

December 3, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Anxhelina Hadërgjonaj feston 19 vjetorin
Tags:

Anxhelina Hadergjonaj foto ‘hot’ nga SHBA
Prej pak javësh, këngëtarja e re Anxhelina Hadërgjonaj, vajza e këngëtares Albërie Hadërgjonaj, është vendosur për të jetuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, vend të cilin e sheh si të përkryerin për të ndërtuar karrierën e saj. Ky ka qenë lajmi i fundit prej saj, pas suksesit në Festivalin “Top Fest” të këtij viti. Por prej pak ditësh duket se ajo u ka bërë një përshëndetje fansave me disa foto krejt të veçanta. E fotot amerikanë të Anxhelinës janë shumë larg asaj vajzës adoleshente që kemi... Vazhdo

October 22, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Anxhelina Hadergjonaj foto ‘hot’ nga SHBA
Tags:

Rezi zhvesh Anxhelinën
Nën blicin e aparatit të këngëtares Rezarta Shkurta, e cila zhvillon edhe pasionin e saj në fushën e modës dhe fotografisë, kemi parë fillimisht bukuroshen e re të muzikës pop, Beatrix Ramosaj. Fotot e bukura të saj, që i dedikohen jo vetëm Rezartës, por edhe hireve të këngëtares, që studion në liceun artistik, mesa duket kanë bërë që të tundohet edhe kushërira e saj, Anxhelina Hadërgjonaj, e cila së fundmi ka realizuar disa foto sensuale nga dora e Rezit. E në fakt, e cilësuara “Shakira shqiptare”, Anxhelina,... Vazhdo

May 1, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Rezi zhvesh Anxhelinën
Tags: ,

Anxhelina Hadergjonaj, e nis me kopje, në klip si Rihanna
Një këngëtare e re në skenën muzikore që kohëve të fundit tenton të futet në treg është edhe Anxhelina Hadërgjonaj, që shumica e njohin si vajza e këngëtares së mirënjohur Albërie Hadërgjonaj. Anxhelina ka realizuar tashmë një klip të titulluar “Kopje pa kuptim”, i punuar nga “Max Production”. Skenat dhe lëvizjet seksi dominojnë në klipin e realizuar, pasi edhe këngëtarja disponon një fizik të mrekullueshëm.  Një përkrahje dhe publicitet të madh Anxhelina merr edhe nga e ëma e saj, e cila nuk... Vazhdo

August 26, 2010  :: Zbavitje / Zabava :: Komente (1)
Tags: