Artan Bushati

Gjorgje Cetkovic i bashkohet Vlaznisë në Ulqin – Video
Nga Gjergj KOLA Sulmuesi malazez, i cili sezonin e kaluar pati një aventurë të shkurtër me Kastriotin, nuk ka ardhur për provë dhe sot pritet të bisedojë për detajet e kontratës Pas 6 lojtarëve të parë të ardhur për provë dhe të larguar brenda dy ditësh, te Vllaznia ka mbërritur një tjetri huaj, i cili në fakt nuk ka ardhur për provë. Bëhet fjalë për sulmuesin malazez, Xhorxhe Cetkoviç. Ai ka mbërritur dje në mesditë në hotel “Olimpik” për llogari të skuadrës shkodrane dhe pasdite, në orën 15:00,... Vazhdo

January 25, 2013  :: Ngjarjet - Events :: Comments Off on Gjorgje Cetkovic i bashkohet Vlaznisë në Ulqin – Video
Tags: , , , , , , , ,

Vllaznia fiton  Ribnicen 7-0 ne Ulqin
Vllaznia bind ne miqesoren e pare ne Ulqin, por jo 6 lojtaret e huaj Vllaznia ka fituar me rezultatin e thelle 7-0 me ekipin e Ribnices ne miqesoren e luajtur pasditen e djeshme ne Ulqin. Por kjo fitore nuk do te thote se mund te jete nje tregues per kthesen e skuadres shkodrane. Megjithate e pergjithshmja eshte pozitive ne kete test te pare te trajnerit te ri, Artan Bushati, ne krye te saj. Ndeshja eshte luajtur pasditen e djeshme ne nje nga fushat e kompleksit “Olimpik” ne Ulqin. Kishin udhetuar per atje edhe presidenti i ardhshem... Vazhdo
Artan Bushati në Ulqin
Një trajner në punë dhe një tjetër që po bën merkaton. Ndoshta duket disi e çuditshme, por kjo është situata te Vllaznia, me Duron de jure në stol dhe me Bushatin në terren. Askush nuk kërkon t’i bëjë gjërat zyrtare, edhe pse gjithçka duket fakt i kryer për atë çka pritet të ndodhë së afërmi. Në një kohë që Shpëtim Duro po e stërvit skuadrën dhe duket se është i vendosur për ta respektuar kontratën me klubin shkodran, nga ana tjetër, Artan Bushati, kandidati më potencial për të marrë drejtimin... Vazhdo

January 17, 2013  :: Ngjarjet - Events :: Comments Off on Artan Bushati në Ulqin
Tags: