Beatrix Ramosaj

Ramosaj: Paralajmëron kthim të fuqishëm
Para pak kohësh këngëtarja Beatrix Ramosaj paralajmëroi një pauzë të shkurtër në skenën muzikore. Mirëpo kjo pauzë si duket këngëtares nuk do t’i zgjasë shumë për shkak se ajo po paralajmëron një befasi të madhe për adhuruesit e saj. “Pas një pauze të shkurtër kam vendosur të kthehem me një surprizë për publikun tim. Faktikisht jam duke u marrë me një projekt, por që për momentin mbetet surprizë dhe ju bëjë të ditur që brenda shumë pak kohëve do të lansohet. Këtë projekt e kam paralajmëruar... Vazhdo

March 16, 2013  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Ramosaj: Paralajmëron kthim të fuqishëm
Tags: , , , , , , , ,

Beatrix Ramosaj bashkëpunim me Anxhelinën dhe Argjentinën
Beatrix Ramosaj rrëfen për klipin e ri, një bashkëpunim me kushërirat e saj, detaje të tjera rreth produksionit dhe planet e ardhme për një koncert…përsëri tresh. Megjithatë bukuroshja e fisit Ramosaj ka ndarë edhe shumë detaje të tjera në këtë prag festash… Qarkullon në formë thashethemi lajmi për një bashkëpunim mes tre kushërirash. Do të publikosh vërtet një këngë me Anxhelinën dhe Argjentinën? Po është e vërtetë që së shpejti ne të treja do të dalim me një këngë të re. Prej kohësh kishim... Vazhdo

January 4, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Beatrix Ramosaj bashkëpunim me Anxhelinën dhe Argjentinën
Tags: , , , , , , ,

Beatrix Ramosaj: Po pres një ofertë të mirë!
Intervistë me Beatrix Ramosaj, këngëtare Intervistoi: Dafina Xhemaj E re në moshë, por e suksesshme, Beatrix Ramosaj, këngëtare nga Tirana, synon të arrijë sukses ndërkombëtar. E, pra, këngëtarja e suksesshme, e mirënjohur me hitet e saj të muzikës së lehtë dhe e pëlqyer po aq edhe për muzikën në përgjithësi, Beatrix, flet për gazetën “Bota sot”, duke ndarë me ne një verë me punë, me koncerte të shpeshta dhe një befasi për publikun që patjetër do të ketë sukses. “Bota sot”: A mund ta fillojmë... Vazhdo

July 22, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Beatrix Ramosaj: Po pres një ofertë të mirë!
Tags:

Beatrix Ramosaj: Kënga lindi bashkë me mua
Eshtë e re, e bukur, e talentuar dhe më se e gatshme për të përballuar me sukses skenën. Beatrix Ramosaj, mbesa tjetër e këngëtares Albërie Hadërgjonaj, tregon sot në këtë intervistë për “Bluetooth” emocionet që e kanë ndjekur në këtë dalje të parë në një kompeticion të rëndësishëm muzikor, siç është “Kënga Magjike”…Çfarë na rrëfen tjetër? E zbulojmë bashkë përmes kësaj interviste… Beatrix, përshëndetje Mirëseerdhe në “Bluetooth”! Përshëndetje Eraldo dhe faleminderit që më... Vazhdo

December 15, 2010  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Beatrix Ramosaj: Kënga lindi bashkë me mua
Tags: , , , ,