soni malaj

Zbulohen disa emra që do të futen te Shtëpia e madhe
“K-Production” në bashkëpunim me “RTV21”, në prill të këtij viti startojnë me një show spektakolar ku personazhe pjesëmarrës janë të gjithë fytyra publike shqiptare nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia dhe Mali i Zi. Oferta për të qenë pjesë e këtij spektakli u është bërë të gjithë VIP-ave përfshirë këtu këngëtarë, humoristë, aktorë, por disa prej tyre nuk kanë dëshiruar të jenë pjesë e lojës, duke i thënë “jo” ofertës. Ne nuk dëshirojmë të citojmë ata që kanë refuzuar ofertat,... Vazhdo

February 23, 2010  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Zbulohen disa emra që do të futen te Shtëpia e madhe
Tags: , , , , , , , ,

VIP-at qe 14 shkurti i gjen te ndare
Histori dashurie që janë ndezur dhe shuar. Kanë nisur me zhurmë dhe kanë përfunduar po ashtu. Janë personazhe të njohur që kanë braktisur, por edhe janë braktisur nga të dashurit e tyre. Dita e Shën Valentinit në vetmi do t’i kthejë disi në kujtime, ndërsa nuk do shkëmbejnë dhuarata, apo do të bëjnë surpriza. Zbulojmë personazhet e njohur që 14 Shkurti i gjen “single”: Aida Shtino, Huejda El Saied, Mariza Ikonomi, Anjeza Branka, Genta Ismajli, Soni Malaj, Vesa Luma, Zana Krasniqi, Ronela Hajati, Kastro Zizo,... Vazhdo
Elvana justifikohet përpara Sonit
Soni Malaj, në kohën që kishte një lidhje dashurie me Flori Mumajesin, u bë shoqe goxha e mirë me Elvana Gjatën. Ishte pikërisht Flori, ai i cili i bashkoi dy këngëtaret. Por është sërish Flori, ai që i ndau. Sipas gojëve të liga, kur Flori u nda me Sonin, gjeti ngrohtësi në krahët e Elvanës, gjë në fakt që u mohua dhe vazhdon të mohohet prej të dyve. Megjithatë, këto thashetheme duket se i ftohën mjaft marrëdhëniet ndërmjet Elvanës dhe Sonit. Por, ja që vajzat janë takuar në një ambient së bashku.... Vazhdo

February 11, 2010  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Elvana justifikohet përpara Sonit
Tags: ,

Soni Malaj, tashmë edhe kërcimtare
Ka mjaft talent, por kjo nuk ndodh vetëm kur bëhet fjalë për këngën. Soni Malaj këto ditë po përgatitet intensivisht dhe ushtrimet fizike po zënë pjesën më të madhe të ditës. Takimet janë më të shpeshta me profesorin e palestrës ndërkohë që regjimi është shumë më i rreptë. Por cila është arsyeja? Soni Malaj është një prej pjesëmarrëseve VIP në emisionin që pritet të fillojë shumë shpejt ‘Dancing with thë stars’. E ka pranuar ftesën me shumë qejf dhe mezi po pret të nisë nga puna intensive.... Vazhdo

December 18, 2009  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Soni Malaj, tashmë edhe kërcimtare
Tags:

Soni Malaj, “Lolita” e Hashim Thaçit
Është e bukur, e ëmbël, ka një zë të bukur, këngë po të tilla dhe natyrisht, ka me mijëra fansa jo vetëm në Shqipëri, por edhe në Kosovë. Këto cilësi të saj kanë joshur edhe liderin e Partisë Demokratike të Kosovës, kryeministrin Hashim Thaçi. Tek Soni Malaj ai shihte imazhin e përkryer për të prezantuar fushatën e tij elektorale në zgjedhjet për pushtetin vendor në Kosovë, që do të mbahen në 15 nëntor të këtij viti. Këngëtarja Për Soni Malajn ky duket se është viti i fushatave elektorale. Për... Vazhdo

October 13, 2009  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Soni Malaj, “Lolita” e Hashim Thaçit
Tags: ,

Soni nuk gjen kohë për pushime
Këngëtarja Soni Malaj kishte bërë plan të vizitojë Spanjën për pushimet e kësaj vere, por plani i saj ka dështuar dhe kjo për faj të albumit të ri. Soni dëshiron t’i japë edhe një shtytje karrierës së saj muzikore dhe është duke punuar intensivisht në përfundimin e albumit të saj të ri. Për shkak se dëshiron të nxjerrë një muzikë ‘të paparë’ dhe të realizojë këngë kualitative, albumi i Sonit nuk do të mund të përfundohet deri në fund të muajit shtator, që i pamundëson asaj të shijojë motin... Vazhdo

August 12, 2009  :: Zbavitje / Zabava :: Komente (1)
Tags:

Soni: Ja pse i refuzova lulet e Beckhamit
Ajo ishte e vetmja e përzgjedhur për të hapur ndeshjen e shumëpritur Shqipëri-Milan. Elektrizuese, e bukur, shumë e pëlqyer nga të gjithë, Soni Malaj fitoi vëmendjen e yjeve botërorë të futbollit të cilët e ndiqnin me interes në performancat e saj skenike duke aprovuar pëlqimin e këngëve të saj. Beckham, Kaka, Pirlo, Zambrotta, Ronaldinho etj., kanë pëlqyer duke ndjekur me interes këngët e Sonit, ndërsa kjo e fundit është ndjerë më mirë se kurrë teksa interpretonte në fushë materialet muzikore më të pëlqyera... Vazhdo
Soni: Këtë javë do të shihni surprizën time
Shumë e thjeshtë, por e bukur dhe me dinamizëm. Kjo është Soni Malaj që do të ndiqni në klipin e saj më të fundit, kushtuar këngës ‘Shpirti binjak’, fituese e çmimit të dytë në ‘Kënga Magjike’. Një këngë që vetë këngëtarja e ka shumë për zemër dhe që i solli sukses shumë të madh. Ka qenë një punë e madhe e realizuar në bashkëpunim me aktorin e njohur Blerim Destani, i kthyer nga xhirimet në Hollivud, posaçërisht nga ftesa që ka marrë nga Soni për të qenë pjesëmarrës në klipin e saj.... Vazhdo
Disco Puls: Soni Malaj – 28 Shkurt
Të Shtunën 28.02.09 SONI MALAJ Bajram DOBRA & Nusran FERA RESIDENT DJ Disco PULS çdo të Premtë dhe të Shtunë është e hapur për disponimin tuaj… ë të organizoni një aheng si p.sh.:Datlindje ,Dasëm ose pa marrë parasysh qfar ahengu mund të rezevroni tek ne… Info.076 449 57 09 E-Mail: info@disco-puls.ch Disco Puls Industriestr. 40 Lenzburg info@disco-puls.ch www.disco-puls.ch 076 / 449 57 09 076 / 589 15 91  Vazhdo

February 28, 2009  :: Ngjarjet - Events :: Comments Off on Disco Puls: Soni Malaj – 28 Shkurt
Tags: , , , , , , , ,

Disco Puls: Soni Malaj – 28 Shkurt
Të Shtunën 28.02.09 SONI MALAJ Bajram DOBRA & Nusran FERA RESIDENT DJ Disco PULS çdo të Premtë dhe të Shtunë është e hapur për disponimin tuaj… ë të organizoni një aheng si p.sh.:Datlindje ,Dasëm ose pa marrë parasysh qfar ahengu mund të rezevroni tek ne… Info.076 449 57 09 E-Mail: info@disco-puls.ch Disco Puls Industriestr. 40 Lenzburg info@disco-puls.ch www.disco-puls.ch 076 / 449 57 09 076 / 589 15 91  Vazhdo

February 22, 2009  :: Ngjarjet - Events :: Comments Off on Disco Puls: Soni Malaj – 28 Shkurt
Tags: , , , , , , , ,

Page 2 of 3123