News of Basketball team Ulcinj – Mornar 87:83 – Photo

October 19, 2009   | Sporti / Sport

Basketball team Ulcinj - Ulqin - MontenegroUlcinj – Mornar 87:83
PRVA “A” CRNOGORSKA KOŠARKAŠKA LIGA (1. KOLO)

Ulcinj – Dvorana OŠ „Maršal Tito”. Gledalaca: 1.000. Sudije: Lepeti? (Herceg Novi), Vojnovi? (Nikši?), Kalu?erovi? (Nikši?). Rezultat po ?etvrtinama: 20:25, 21:17, 24:23, 22:18.
Ulcinj: Latkovi? 8, P. Jovanovi? 11, Tepav?evi? 9, Ž. Jovanovi? 7, Ivanovi?, ?ukanovi?, ?etkovi?, Rajovi?, Grujo 3, Ivanovi? 18, S. Jovanovi? 19, Lalovi? 24.
Mornar: Peši? 3, ?uriši? 12, Samojlovi? 17, Mihailovi? 8, ?eloševi? 2, Radovi? 18, Barns 11, Ljuji? 1, Sekulovi?, Dobrovi?, Vujoševi? 4, Braun 9.
U potpuno izjedna?enoj utakmici, Ulcinj je u posljednja ?etiri minuta igrao za nijansu bolje i riješio komšijski derbi u svoju korist.
Barani su bolje po?eli utakmicu i vodili tokom ?itavog prvog poluvremena, ali nisu mogli da se odlijepe. Tim Dragana Radovi?a se raspucao na po?etku nastavka, poveo 55:48, ali se crnogorski predstavnik u Balkanskoj ligi vratio u igru. U finišu je, me?utim, do izražaja došla klasa centra Ulcinjana Borisa Lalovi?a, koji je na svoj konto upisao 24 poena i 10 skokova. Sekule Jovanovi? i Aleksandar Ivanovi? su dodali 19, odnosno 18, dok su u Mornaru najbolji bili Filip Samojlovi? sa 17 i Nemanja Radovi? sa 16 pogodaka.